Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera astir - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 296
Durrës , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera astir,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera astir Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Sht 12:25
Linku:
Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

30 Sht 12:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1+post parkimi

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
24 Sht 12:25 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera kati par

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Sht 15:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
21 Sht 12:54 Shtëpi , Tiranë

Kerkojme Shtepi Me Qera

18 Sht 12:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 Astir Oasis Residence

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Sht 11:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Apartament 1+1 ne Astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 16:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+2 400 euro pallat astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
13 Sht 16:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Sht 16:01 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Sht 17:53 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
08 Sht 14:11 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
08 Sht 10:48 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera tek vila L ne Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
07 Sht 20:45 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera dublex Astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Gush 18:06 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartment 2+1+2+2 ne Zonen e Astirit

Numri i dhomave: 2
29 Gush 08:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera ne astir

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
25 Gush 10:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir, 45.000 Leke

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
20 Gush 21:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 350lek astir

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
19 Gush 12:17 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi Private, Unaza e Re, Tiranë.

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
09 Gush 10:34 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera apartament 2+1 astir

Numri i dhomave: 2,5
08 Gush 14:50 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera Astir

Numri i dhomave: 1,5
06 Gush 09:59 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera Astir

Numri i dhomave: 1,5
06 Gush 09:58 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera Astir

Numri i dhomave: 1,5
29 Korr 21:27 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1,5
18 Korr 13:59 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1 astir 400€ residenca klensi

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Korr 11:31 Shtëpi , Tiranë

Kati i 3 i nje shtepie private ne Astir (qera javore/mujore)

Numri i dhomave: 2
06 Korr 13:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 1+1 ne Astir tek Eja studio

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Korr 16:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera / Astir

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
03 Korr 20:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera gazoniere ne astir

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Qer 13:11 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1 astir 400€ residenca klensi

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
24 Qer 16:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1 me qera ne zonen e Astirit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Qer 09:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera apartament 2+1

Numri i dhomave: 2,5
16 Qer 22:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 250 mijlek astir

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
14 Qer 00:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 06:27 Shtëpi , Tiranë

1+1 me qera ne astir, vija e pare

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Qer 23:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1 350euro astir.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 110
10 Qer 19:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera cmimi 35000 leke Astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
10 Qer 15:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartament ne astir 35000 leke

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
07 Qer 23:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2 + 1,Unaza e re,Astir

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Qer 22:30 Shtëpi , Tiranë

tirane

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Qer 18:55 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1,ASTIR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
31 Maj 13:29 Shtëpi , Tiranë

ASTIR Jepet APARTAMENT 2+1 , 250€/muaj

250 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Maj 19:20 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+POST PARKIMI,ASTIR

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Maj 01:43 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
16 Maj 23:57 Shtëpi , Tiranë

Super apartament me qera 1+1 astir 400€

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Maj 03:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Maj 14:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira 2+1 ne Astir

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Maj 19:05 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1,ASTIR

30 Pri 16:43 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera astir | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione