Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

qera astir - Shtëpi Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 366
Durrës , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe qera astir,kategori Shtëpi,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj qera astir Të gjitha | Shtëpi | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
11 Korr 13:54 Shtëpi  ·  Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 1+1 Kati 3, 60 m² 370 € (As

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Online
30 Qer 15:15 Shtëpi  ·  Tiranë

ASTIR , 2 PALMAT 2+1 me qera 480€

480 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
30 Qer 14:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera apartament 1+1 kati 1 Astir siper Urban Caffe

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Qer 10:53 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet shtepi dhe dyqan ne astir perballe bar universit

210 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Qer 12:17 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Gasoniere me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
23 Qer 21:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Jap Shtepi me qera astir Tiranë dt.1.8.2024

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
19 Qer 11:48 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera Apartament 2+1+2 Sima com

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
19 Qer 06:38 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera astir

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Qer 06:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private me qera Astir

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
19 Qer 06:34 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi Private me qera Tirane /Astir

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
18 Qer 14:24 Shtëpi  ·  Tiranë

Super Prone Okazion Kamez

333 900 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
11 Qer 13:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera Astir

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
10 Qer 19:18 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera Astir

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
07 Qer 12:23 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 2+1 e mobiluar astir

500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
07 Qer 10:09 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera gazoniere, Kompleksi Molla Astir

Numri i dhomave: 1
04 Qer 20:27 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Apartament Me Qera .Astir 1+1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Qer 09:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Qer 11:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qera Shtepi 1+1 e mobiluar

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Qer 18:49 Shtëpi  ·  Tiranë

Shpi me qera astir

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
30 Maj 14:07 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET SHTEPI ME QERA 2+1 ASTIR

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
30 Maj 12:56 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtëpi me qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
29 Maj 20:35 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera, Prane Astir, Tirane

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Maj 21:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
26 Maj 22:06 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 astir

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Maj 16:25 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me Qera, Astir Tirane

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
21 Maj 09:33 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Maj 15:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera ne astri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
20 Maj 04:08 Shtëpi  ·  Tiranë

Okazionnn Jepet me qera !!!!!

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
17 Maj 17:01 Shtëpi  ·  Tiranë

Shitet ose jepet me qera

97 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
16 Maj 03:28 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me Qera ne Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 12:55 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
09 Maj 10:32 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera 1+1 totalisht i kompletuar ne Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
08 Maj 12:39 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera ne Astir 45000 leke

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
30 Pri 06:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Astir

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Pri 11:00 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet Apartament me qera 1+1 ASTIR

450 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
21 Pri 14:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Astir jepet me qera

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Pri 21:31 Shtëpi  ·  Tiranë

Shtepi me Qera okazion

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
18 Pri 11:55 Shtëpi  ·  Tiranë

APARTAMENT 2+1+PARKIM QERA NE ASTIR 600 €

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
16 Pri 19:40 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1+2 në Astir

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
15 Pri 22:20 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera

45 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 20:59 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera kati i 3 i nje shtepie private astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
02 Pri 19:50 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi dhe gazoniere me qera ne astir

Numri i dhomave: 1
30 Mar 09:44 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private Astir

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Mar 20:37 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private ne Astir

29 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 15:53 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet me Qëra Apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Mar 17:09 Shtëpi  ·  Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR,ASTIR

420 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Mar 20:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1+1

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Mar 23:12 Shtëpi  ·  Tiranë

Jepet shtepi dhe gazoniere me qera ne astir

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj qera astir | Të gjitha | Shtëpi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione