Compact Car
Sedan
Hatchback
Estate car
Coupe
Cabriolet
SUV
Minibus

samsung 9 | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Telefona celular

Samsung , 726
LG , 5
Nokia , 4
Sony , 2
Huawei , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe samsung 9,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj samsung 9 All | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Today 14:16 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

Today 14:13 Telefona celular , Elbasan

Samsung 1

1 EUR

Today 09:45 Telefona celular , Tiranë

Samsung S22+

620 EUR

Yesterday 10:42 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG A22/A23

155 EUR

Yesterday 10:42 Telefona celular , Tiranë

Samsung A13 NEW

155 EUR

Yesterday 10:42 Telefona celular , Tiranë

Apple watch Ultra

60 EUR

Yesterday 10:42 Telefona celular , Tiranë

Apple watch seria 8 45mm

35 EUR

Yesterday 10:39 Telefona celular , Tiranë

Tablet Huawei

75 LEK

26 Jan 14:19 Telefona celular , Tiranë

Iphone 14 Pro max

220 EUR

22 Jan 06:31 Telefona celular , Elbasan

Nokia

1 EUR

21 Jan 21:24 Telefona celular , Tiranë

Galaxy J5 2016

7 000 LEK

21 Jan 18:07 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG S20 FE

340 LEK

10 Jan 21:59 Telefona celular , Elbasan

Nokia 6300

1 EUR

22 Dhj 08:22 Telefona celular , Korçë

Shitet samsung s10e

23 000 LEK

21 Dhj 10:39 Telefona celular , Fier

Nderrohet me Xiaomi

270 LEK

17 Dhj 19:10 Telefona celular , Shkodër

Shitet Samsung S7 Edge 110mij lek

90 EUR

01 Dhj 18:54 Telefona celular , Shkodër

Shitet samsnung a50 128gb

110 LEK

16 Nën 15:43 Telefona celular , Shkodër

Samsung a50 128gb

130 LEK

19 Tet 19:49 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy s9+

250 LEK

19 Tet 19:22 Telefona celular , Vlorë

Samsung Galaxy s9+

220 EUR

13 Tet 11:49 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy A30s

90 LEK

01 Tet 12:01 Telefona celular , Durrës

Samsung A33 5G

320 LEK

13 Sht 09:57 Telefona celular , Tiranë

Shitet ose nderrohet samsung not 9

220 LEK

13 Sht 09:15 Telefona celular , Tiranë

Samsung not 9 shitet nerrohet

220 LEK

10 Sht 22:50 Telefona celular , Tiranë

Followers

25 EUR

09 Sht 12:55 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9 - 128 GB

200 LEK

09 Sht 12:55 Telefona celular , Tiranë

Samsung Galaxy Note 9 - 128 GB

200 LEK

29 Gush 16:55 Telefona celular , Tiranë

Shitet okazion

550 EUR

24 Gush 09:42 Telefona celular , Tiranë

Shitet Samsung M20

100 EUR

16 Gush 12:03 Telefona celular , Lushnjë

Ndrrohet iphone x

11 Gush 15:46 Telefona celular , Elbasan

Samsung s9

13 000 LEK

07 Gush 10:23 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

390 EUR

07 Gush 10:17 Telefona celular , Durrës

Gjendja 9/10

300 EUR

15 Korr 14:54 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

12 000 LEK

11 Korr 14:31 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

11 000 LEK

11 Korr 14:25 Telefona celular , Tiranë

SAMSUNG- J6+

11 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj samsung 9 | All | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!To the top

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information