Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

iPhone 11 - Telefona celular Të gjitha në Shqipëria

Samsung , 35
Huawei , 2
Mobile , 2
LG , 1
Sony , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe iPhone 11,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj iPhone 11 Të gjitha | Telefona celular | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:15 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11

280 LEK

Dje 21:55 Telefona celular , Elbasan

Shitet Iphone 11 Pro 64 GB

400 LEK

Dje 16:18 Telefona celular , Durrës

Shitet iphone 11 64 giga

300 LEK

Dje 16:11 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11

300 EUR

Dje 10:56 Telefona celular , Shkodër

Iphone 11 gjendja 10/10

350 EUR

19 Sht 22:59 Telefona celular , Tiranë

iPhone 11

250 LEK

19 Sht 18:48 Telefona celular , Shkodër

7 Iphona

500 EUR Çmimi me zbritje

19 Sht 13:05 Telefona celular , Tiranë

11 pro i bardh

450 LEK

19 Sht 11:28 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 11 per pjese

10 000 LEK

18 Sht 05:36 Telefona celular , Tiranë

�� iPhone 11 Pro Max 256GB ��

305 EUR

17 Sht 20:16 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max 64GB (okazion!!!)

350 EUR

17 Sht 16:01 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 11 pro max 256 gb i bllokuar

170 EUR

16 Sht 18:31 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11 Promax

380 EUR

16 Sht 18:29 Telefona celular , Tiranë

IPhone 11

280 LEK

16 Sht 16:35 Telefona celular , Tiranë

Shitet iPhone 11 pro 64gb

30 000 LEK

15 Sht 13:18 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max

380 EUR

15 Sht 03:06 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 Pro

270 EUR

14 Sht 17:55 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 Pro Max

400 EUR

14 Sht 13:03 Dyqani Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 64GB

32 000 LEK

14 Sht 12:42 Telefona celular , Durrës

iPhone 11

300 LEK

14 Sht 12:27 Telefona celular , Elbasan

iPhone 15 Pro Max $1000

1 000 EUR

12 Sht 14:15 Telefona celular , Tiranë

Iphone 11 pro max

370 EUR

10 Sht 07:10 Telefona celular , Tiranë

IPhone 12 dhe 11 pro max nga Usa

240 LEK Çmimi me zbritje

08 Sht 12:08 Telefona celular , Tiranë

iPhone 11 Pro

390 EUR

08 Sht 07:40 Telefona celular , Durrës

IPHONE 11-280€

280 EUR

07 Sht 16:21 Telefona celular , Tiranë

Shitet iphone 11 pro

300 EUR

07 Sht 02:40 Telefona celular , Tiranë

iphone 11 iphone x okazjon!!

300 LEK Çmimi me zbritje

04 Sht 07:57 Telefona celular , Durrës

IPHONE 11 Pro Max -256gb

350 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj iPhone 11 | Të gjitha | Telefona celular | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione