Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Telefon Celular në shitje | Njoftimet në Gjithë Shipërinë

Acer , 49
Acer , 3
Alcatel , 245
Apple , 8
Apple , 100
Microsoft , 5
Amoi , 5
ASUS , 4
Apple (Iphone) , 26796
Dell , 2
Dell , 1
Asus , 101
Ducati , 1
Philips , 1
AT&T , 31
Lenovo , 2
Lenovo , 2
Lenovo , 6
LG , 3
BenQ , 2
Bird , 1
BlackBerry , 922
Samsung , 89
Ericsson , 9
Google , 106
HP , 34
HTC , 809
Huawei , 1041
i-mate , 1
i-mobile , 19
Lenovo , 332
LG , 1190
Mobile , 43
Motorola , 159
Nokia , 1322
O2 , 4
Pantech , 4
Samsung , 17222
Sendo , 1
Sharp , 4
Siemens , 2
Sony , 649
T-Mobile , 4
Toshiba , 7
Vertu , 27
VK Mobile , 10
Vodafone , 155
WND , 1
XCute , 2
ZTE , 56

Bëhu me telefon të ri me MerrJep.al. Gjej smartphone më të ri me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për telefon nga markat më të njohura, iPhone më të ri si iPhone X, Xs, Xs Max, 11, 11 Pro dhe 11 Pro Max dhe Android, Samsung Galaxy S6, S7, S8, S9, dhe shumë të tjerë. Gjej telefonin ideal në MerrJep.al.
Sot 08:42 Dyqani Telefona celular , Tiranë

❌ Qark Xr 64gb ❌

1 LEK

Sot 08:36 Telefona celular , Shkodër

iPhone 12 Pro Max 256gb

380 EUR Çmimi me zbritje

Sot 08:32 Telefona celular , Korçë

Shitet telefon Redmi 9AT

80 000 LEK

Sot 07:58 Telefona celular , Tiranë

Samsung A54

315 EUR

Sot 05:36 Telefona celular , Elbasan

Nokia 3310

1 EUR

Sot 01:42 Telefona celular , Fier

Iphone

130 EUR


Dëshironi të bleni telefon të ri apo të përdorur? MerrJep.al ju ofron një gamë të gjërë përzgjedhjesh të telefonëve nga markat dhe modelet e ndryshme. Shiko njoftimet dhe gjej telefonin ideal për ju.


Mijëra njoftime për telefon në shitje


Gjej me mijëra njoftime për telefon të ri dhe të përdorur në shitje. Shiko njoftimet për iPhone 5s, 6, 6s, 6 Plus, 8 Plus, iPhone X, 11, 11 Pro, Xs Max, Samsung A3, A5, A8, Samsung A20, A50, J3, Samsung Galaxy S9, S7, S6, Note 4, Note 8, Note 7, S7 edge, S8 Plus, S4, Samsung J5, J6, J8, dhe shumë smartphone tjerë nga markat dhe modelet më të njohura. Filtro njoftimet apo kërko për telefon celular të caktuar dhe gjej atë që të përshtatet mv shume me çmimet më të arsyeshme.


Shit telefon të ri dhe të përdorur në MerrJep.al


Posedoni telefon të ri apo të përdorur që dëshironi ta shisni? Shpërndaj njoftime në Merrjep.al dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online. Shit telefon nga markat dhe modelet e ndryshme si iPhone apo Android dhe gjej atë që ju përshtatet më shumë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione