Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Huawei Të gjitha në Shqipëria

10 , 1
8C , 4
Ascend G7 , 15
Ascend P2 , 1
Ascend P6 , 8
Ascend P7 , 23
Ascend P8 , 27
Ascend P9 , 34
G8 , 8
Honor , 6
Mate 10 , 7
Mate 20 , 4
Mate 20 X , 4
Mate 9 , 8
Model Tjeter , 125
Nexus 6P , 11
P smart , 13
P Smart , 5
P Smart Z , 4
P10 , 34
P10 lite , 16
P10 Plus , 7
P20 , 12
P20 lite , 36
P20 Pro , 38
P30 , 20
P30 lite , 16
P30 Lite , 4
P30 Pro , 37
P40 lite , 9
P40 Pro , 11
P50 Pro , 3
P8 , 38
P8 Lite , 83
P9 , 39
P9 Lite , 14
Y360 , 6
Y5 , 4
Y6 , 12
Y6 Pro , 2
Y625 , 18
Y635 , 4

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Telefona celular,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Telefona celular | Huawei | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:17 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 40 Pro

400 EUR

Dje 21:21 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 Pro  ·  Tiranë

HUAWEI MATE 20 PRO ��EDI PHONES ��

17 000 LEK

Shitësit të Besuar
Dje 18:16 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei P60 Pro 512GB

699 EUR

Shitësit të Besuar
Dje 10:45 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Honor X50 i ri 8/128

210 EUR Çmimi me zbritje

Dje 07:54 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Honor 90 lite 5G 128G Ram 8 150 euro

150 EUR Çmimi me zbritje

Dje 07:52 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Okazion Honor 90 lite 5G 256 Giga Ram 8 190 euro

190 EUR Çmimi me zbritje

28 Maj 19:52 Telefona celular  ·  Huawei  ·   ·  Tiranë

Honor magice 6 lite 2024 256 gb

200 EUR

27 Maj 20:26 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  P smart  ·  Tiranë

Huawei P Smart 2019

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
27 Maj 00:21 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 lite  ·  Tiranë

Huawei P30 Lite

6 000 LEK

24 Maj 21:01 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 30 pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 30 Pro

270 LEK Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
12 Maj 00:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Huawei watch gt 4

250 EUR

10 Maj 12:09 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 40 Pro Europian ne gjendje shume te mire .

450 EUR Çmimi me zbritje

09 Maj 15:48 Dyqan Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Krujë

Shitet Huawei MediaPad T3 10

7 000 LEK

Shitësit të Besuar
08 Maj 14:15 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Berat

Shitet

120 LEK

05 Maj 22:10 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Y5  ·  Tiranë

Telefon i lire Huawei y5

2 000 LEK

03 Maj 11:01 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Tiranë

telefon HUAWEI

8 000 LEK

27 Pri 15:41 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 Pro  ·  Lezhë

Huawei p20 pro

50 EUR

18 Pri 22:06 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Y6  ·  Durrës

huawei Y6 , okazion

6 000 LEK

15 Pri 15:10 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G630  ·  Fier

oppoa57s nderrohet me iphon

150 LEK

09 Pri 16:34 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G630  ·  Kavajë

Shitet

5 000 LEK

06 Pri 22:32 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Ascend G630  ·  Fier

ora

25 LEK

03 Pri 18:07 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 lite  ·  Fier

SHITET HUAWEI P40 LITE E

9 000 LEK

05 Mar 12:18 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Honor 90 lite

170 EUR

29 Shk 11:28 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Super okazion P40 vetem 169 euro

169 EUR

21 Shk 19:28 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Shkodër

Huawei P30 Pro 256gb

200 EUR Çmimi me zbritje

20 Shk 07:09 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 Pro  ·  Shkodër

Huawei Mate 20 Pro

150 EUR

14 Shk 17:08 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 20 Pro  ·  Shkodër

Huawei Mate 20 Pro

150 EUR

13 Shk 13:55 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

110 EUR

13 Shk 13:55 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet

110 EUR

02 Shk 02:58 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Vlorë

Huawei P30 Pro - 128 GB -

170 EUR

25 Jan 05:20 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Durrës

huawei p20 lite

6 000 LEK

23 Jan 14:22 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Tiranë

HUAWEI P 20 LITE

100 EUR

16 Jan 19:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Honor  ·  Tiranë

SHITET HONOR 90 LITE

3 EUR

15 Jan 14:20 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Durrës

super p20 lite

8 000 LEK

14 Jan 04:56 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Tiranë

shitet per arsyje mosperdorimi

170 LEK

12 Jan 16:32 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Tiranë

shitet per arsyje mosperdorimi

170 LEK

30 Dhj 16:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Mate 40 Pro  ·  Tiranë

Huawei Mate 40 Pro me kuti ne gjendje shume te mire .

550 EUR

30 Dhj 16:05 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Tiranë

Huawei P 40 Pro Europian ne gjendje shume te mire .

550 EUR

18 Dhj 19:14 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P9  ·  Tiranë

HuaweiP9

70 EUR

07 Dhj 12:37 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Lite  ·  Durrës

okazion p30 lite

9 000 LEK

06 Dhj 12:13 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 lite  ·  Durrës

okazion p20 lite

8 000 LEK

03 Dhj 21:57 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Tiranë

Huawei P30 Pro

22 000 LEK

28 Nën 03:40 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P40 Pro  ·  Durrës

Huawei P40 Pro

18 Nën 16:59 Telefona celular  ·  Huawei  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

HUAWEI TABLET M5

15 Nën 13:50 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P20 Pro  ·  Mirditë

Shitet

70 EUR

09 Nën 21:21 Telefona celular  ·  Huawei  ·  P30 Pro  ·  Shkodër

Shitet hawei P30 pro

250 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Telefona celular në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Telefona celular | Huawei | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione