Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment | PS3 me cip

17 Nën 11:26 ,

Ps3 me cip

16 000 LEK

15 Nën 21:58 ,

Okazion

110 LEKNë fillim