Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Elektronika | Konzolatë për lojëra | Sony Computer Entertainment

PS Vita , 24
PS1 , 5
PS2 , 413
PS3 , 2966
PS3 me cip , 119
PS4 , 2379
PS4 Pro , 161
PSP , 179


Në fillim