Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej Makina dhe Inventar të ndryshme | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Gjej makina dhe inventarë të ndryshme që mund të ju duhen për biznese dhe ambiente të ndryshme. Shiko njoftimet për produkte të ndryshme si kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, dhe shumë makina dhe inventarë të tjera nga më të ndryshmet.Dje 18:21 Të tjera , Tiranë

Laborator fotografish

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:24 Të tjera , Korçë

PESHORE MEKANIKE....2 TON

500 LEK

29 Sht 17:06 Të tjera , Durrës

Shitet Fshese Ritello

1 400 EUR

28 Sht 10:30 Të tjera , Elbasan

Bono thesari

1 EUR

27 Sht 21:38 Të tjera , Pogradec

Kombinat monofaze

2 700 EUR

26 Sht 14:28 Të tjera , Fier

Pianure

45 EUR Çmimi me zbritje

26 Sht 14:26 Të tjera , Fier

FRIGORIFER FRESKUES.

10 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Sht 14:05 Të tjera , Fier

Furre me 4 reziztenca 3 rafte. 5000 L

5 000 LEK Çmimi me zbritje

26 Sht 11:03 Të tjera , Tiranë

SHITET BOBINATRICE AVOLXHIMI

1 EUR

21 Sht 18:50 Të tjera , Fier

Kazan Rakie 1000L

21 Sht 18:42 Të tjera , Fier

kontejner 4000l

21 Sht 18:35 Të tjera , Tiranë

FRIGORIFER FRESKUES

150 000 LEK

21 Sht 16:22 Të tjera , Pogradec

Furre buke polin

3 500 EUR

15 Sht 22:07 Të tjera , Tiranë

bilardo profesionale

550 000 LEK

15 Sht 19:04 Të tjera , Tiranë

Shitet - Rafte dhe Frigorifer per market

3 500 EUR

15 Sht 19:03 Të tjera , Durrës

Pastruse dyshemeje

15 Sht 18:55 Të tjera , Durrës

Shtrydhese portokalli

13 Sht 21:14 Të tjera , Durrës

Gjenerator

22 500 LEK Çmimi me zbritje

12 Sht 22:29 Të tjera , Tiranë

Furre buke

08 Sht 18:00 Të tjera , Pogradec

Furre buke polin

3 000 EUR

08 Sht 14:12 Të tjera , Dibër

makineri për ujë mineral dhe pije joalkoolike

25 000 EUR

07 Sht 21:03 Të tjera , Librazhd

fridorifer ekspozues

60 000 LEK

07 Sht 20:46 Të tjera , Korçë

Kosha druri

03 Sht 22:02 Të tjera , Lezhë

Koke makineri petullash

250 EUR

29 Gush 10:09 Të tjera , Tiranë

Manekin per Butik.

4 000 LEK

28 Gush 08:54 Të tjera , Tiranë

Fetatrice Industriale.

650 EUR

17 Gush 12:37 Të tjera , Fier

Gjenerator 100kw

200 000 LEK

17 Gush 12:21 Të tjera , Fier

Filter pres

200 000 LEK

17 Gush 12:18 Të tjera , Fier

Makineri per vaj luledjelli

270 000 LEK

16 Gush 14:19 Të tjera , Tiranë

Gjeneratore ne oferte

14 Gush 19:48 Të tjera , Vlorë

Pompe gazi

1 LEK


Kërkoni pajisje të ndryshme për biznesin tuaj? Gjej gjithçka që ju duhet në mesin e mijëra njoftime në MerrJep.al. Shiko njoftimet dhe gjej pajisjet që të duhen shpejt dhe leht.


Blej Makina dhe Inventar të ndryshme në MerrJep.al


Nëse jeni duke kërkuar për makina dhe inventar për biznese të ndryshme, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjej pajisjet që të duhen në mesin e mijëra njoftimeve. Shiko njoftimet për kreperi, mbushëse sallami, tabelë metalike, kasafortë të blinduar, aparat gazi, pajisje për printer, furrë me gas, zgare me qymyr, pjekse pulash, dhe shumëçka tjetër që mund të ju duhet për biznese të funksioneve të ndryshme.


Filtro njoftimet apo kërko në kutinë e kërkimit dhe gjej atë që po kërkon në mesin e shumë njoftimeve në MerrJep.al.


Shit Makina dhe Inventar për biznese të ndryshme


Keni Makina apo inventarë që mund ti duhen dikujt për biznese të fushave të ndryshme. Krijo njoftime dhe gjej të interesuarit për inventar për biznese të ndryshme. Shpërndaj njoftime dhe shit gjërat që nuk i përdorni më.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione