Automjete në shitje në Shqipëri | Njoftimet në MerrJep.al

Njoftime për Automjete të reja ose të përdorura në shitje në Shqipëri. Gjeni oferta të ndryshme për automjete në shitje në Shqipëri me të gjitha informatat që ju duhen për të bërë zgjedhjen e duhur. MerrJep.al është platforma që e bënë më të lehtë të gjeni automjetin ideal duke mundësuar lidhjen e blerësit me shitësin në mënyrë efikase dhe të sigurtë. 

Shikoni njoftimet për automjete të përdorura apo të reja në shitje në MerrJep.al - Platformën më të madhe të tregut online në Shqipëri.

Dje 01:45
Linku:
,

Citroen

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:05
Linku:
,

Shes VW Touareg

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25
Linku:
,

OKAZION!! MERCEDES-BENZ S420 cdi 2007

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 22:08 Dyqani ,

Ford Focus 09

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Mazda 5,1.8 Benzin

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:08 ,

Shitet C180 kompresor Benzin-Gaz

4 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Ford Focus

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Mercedes-Benz C-klas

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Opel Meriva

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Mercedes B200CDI AVANTGARDE AUTOMAT 08

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 ,

Merecedes benz c300 4matic 2012 cmimi diskutueshem

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Okazion!BMW 120D 2.0Diesel seria1 Automat 07

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:08 Dyqani ,

Mercedes-Benz B Class Automatik

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:08 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft.2005

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 Dyqani ,

Ford Focus SW

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 ,

Hyundai Santa Fe benzine&gaz

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 ,

B clas 150.2009 Gaz-Benzinë

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:07 ,

Shitet makine

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 Dyqani ,

VW Passat Automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 Dyqani ,

Ford Focus 1.6 Naftë

4 230 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 ,

RKLAS AUTOMAT

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:07 ,

S 320 MUNDESI NDERRIMI

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:07 ,

Shitet makine

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 Dyqani ,

Mercedes-Benz ML 350 BlueTec Model-BlueEfficiency

19 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

KRIJOJMË DHE MIRËMBAJMë UEBFAQE INTERNETI 150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:07 ,

Super Passat viti 2015

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:07 ,

Shitet makine

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:07 ,

bëhu me uebfaqe interneti dhe aplikacion për mobil

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:07 ,

VW PASAT AUTOMAT

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:07 ,

logo, uebfaqe interneti dhe aplikacion, 150€=1VIT.

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

rrite binesin tënd tani, oferta 150€ = 1 VIT

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:07 Dyqani ,

Toyota Corolla 1.4 D-4D Automatik

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 ,

promovo biznesin tënd online, rrite atë...

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:07 ,

bëje biznesin me logo uebfaqe dhe aplikacion =150€

150 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:07 ,

Opel Vectra benzine gaz

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 Dyqani ,

Audi A3 SportBack 1.9 TDI

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:07 ,

Shitet makine

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:06 ,

Ford Focus

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:06 Dyqani ,

Ford Focus

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 22:06 ,

Shitet makine

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:06 ,

MERCEDES BEN BKLAS

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:06 Dyqani ,

Opel Insingia

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Blerja dhe Shitja e Automjeteve më lehtë dhe shpejtë me MerrJep.al

Industria e automjeteve të përdorura është vazhdimisht në rritje, njëkohësisht zhvillimi i teknologjisë po e bënë më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. MerrJep.al ju sjell një kombinim të këtyre duke ju ofruar një platformë e cila e bënë blerjen e automjeteve më të lehtë, më efikase dhe e bënë vendimmarrjen më pak stresuese për ju.

Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në bazë të asaj që ju duhet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc)Anije dhe skuterë ujiMoped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë që ju intereson dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni ju. 

Nëse po kërkoni një makinë të re apo të përdorur, jeni në platformën e duhur. Me mijëra njoftime, me të gjitha informatat që ju duhen, dhe me mundësi për filtrimin e njoftimeve, gjetja e automjetit ideal nga rehatia e shtëpis tuaj nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. 

 

Shisni Automjetin tuaj në mënyren moderne

Nëse dëshironi ta shisni makinën tuaj shpejtë dhe lehtë dhe që më shumë njerëz ta shohin njoftimin tuaj sa më shpejtë, ky është vendi i duhur për të reklamuar. Krijoni njoftime me informatat, fotot dhe detajet e automjetit tuaj dhe arrini më shumë blerës potencial me njoftimin tuaj. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga të interesuarit për makinën tuaj. 

Tani më lehtë se kurrë më parë ju mund ta shisni automjetin tuaj duke vendosur njoftime me detajet e makinës, duke i bërë ato sa më tërheqëse dhe njëkohësisht duke qenë real. 

https://www.merrjep.al/njoftimet//q-Autostop-vetura


Në fillim