Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

Sot 16:44
Linku:
Makina , Tiranë

Golff 5

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:20
Linku:
Makina , Tiranë

❌OKAZION 4300€❌ Automatike Gaz benzine

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 13:19
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Benz R 320 e ardhur nga Zvicra

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32
Linku:
Dyqani Makina , Fier

okazion RENAULT ESPACE 2011 AUTOMATIKE 7vende

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:20
Linku:
Makina , Tiranë

Maserati Ghibli

29 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar

Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Ford C-MAX Titanium 2.0TDCI Full��

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - VW Tiguan,10/2009,Automat ��������

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Mercedes ML350,11/2012,

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Opel Antara,Automat,2.0tdi,2007

6 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - VW Golf VI, Automat ��������

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City -Seal Leon CUPRA Edition,10/2017 ����

17 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City-Range Rover Evoque,Automat,Nafte ����

18 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes-Benz C220 ,03/2022,Full Options ����

56 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Bmw X6 M-Performance,4.0diesel,Full

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT***Auto City-Mercedes E250 ,2010,Full Options ����

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - A3 Sportback S-line 2.0TDI,Panorame

14 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Hyunda ix35 Full Options,Nafte ����

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT****Auto City - Audi A5 Sline-Sportback,Automat

14 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes S400d- LUNGO-SuperFull ���� ����

120 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Hyunda i33,Automat,1.6Nafte ����

9 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - VW Golf VI PLUS, Automat ����

8 390 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - CLA45 AMG Super Full ���� ����

48 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*Auto City-Audi A8 S-line,2019,5.0TDI,Matrix ����

64 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Volvo XC60,11/2013,Automat ��������

16 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Porsche Cayenne 3.0Diesel,11/2015 ���� ����

37 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mazda Cx-5 Revolution,Automat ����

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT*Auto City-Porsche Cayenne,3.0diesel,Full ��������

25 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT**Auto City-E220d, 10/2016,Panorame,Full ���� ����

31 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes S550 look 2019,Panorama,Full Option

44 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:20 Dyqani Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML63 BENZINE- 09 FULL MUNDESI NDERRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

GOLF 7 1.8 TSI 2018 FULL OPSION

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke Automat ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 Makina , Kukës

Jeep Grand Cheroke Automat

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:20 Makina , Tiranë

Skoda Octavia 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:20 Makina , Kukës

Seat Altea 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:19 Makina , Tiranë

Bmw 535 Diesel

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - C-Max Titanium,Automat,2.0TDCI����

7 490 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT*Auto City - Smart Fortwo Brabus Edition,2017 ����

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Audi Q8 3S-line 5.0TDI,Matrix ����

79 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City-Ford Kuga Titanium 2.0TDCI,2013 ����

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City - Range Rover Evoque "DYNAMIC" Full

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City Cel - C300, 9/2012,Panorama Full Ful

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes Benz GLE350,11/2015.Bluetec ��������

32 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - VW Tiguan,11/2010,Automat ��������

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City - Range Rover Evoque,Automat ��������

17 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT*** Auto City Cel - Mercedes-Benz C250, 2011

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT**Auto City- A8 S-line,11/2018,5.0TDI,Matrix ����

61 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Toyota Rav4 Team Deutchland,10/2020 ���� ����

37 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Auto City - Mercedes-Benz B180, 7/2013,Automat

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITT*** Auto City - Mercedes B Class,Automat ��������

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Mercedes Benz C Class SW,9/2016,Automat

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

Auto City - Ford Kuga Titanium,2014,Automat

12 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:19 Dyqani Makina , Tiranë

***U SHITTT***Ford GRAND C-MAX Titanium 2.0TDCI Full Options

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al


Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.


Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.


Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.


Shitje e automjeteve në mënyrë moderne


Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.


Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione