Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:18
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Ford Kuga 2.0 TDCi Titanium

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
01 Tet 12:59
Linku:
Makina , Durrës

Audi A6 3.0Tdi Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 02:22 Dyqani Makina , Durrës

VW VOLKSWAGEN JETTA 2.0 TDI ��GJENDJE PERFEKTE��

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:22 Dyqani Makina , Durrës

2013 AUDI A4 QUATTRO ��FULL OPTIONS��

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:19
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW TIGUAN R-LINE ��FULL OPTIONS��7 Vende

24 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:18 Dyqani Makina , Durrës

2013 VW VOLKSWAGEN PASSAT TDI NAFTE ��SEL FULL��

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:17 Dyqani Makina , Durrës

2010 Volvo XC60 T6 R-Design

10 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:16
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2016 Mercedes Benz GLE 350d ��FULL OPTIONS��

43 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 02:00 Dyqani Makina , Durrës

OKAZION! 2014 AUDI Q5 2.0 Benzin QUATTRO

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 01:56 Makina , Durrës

S 550L

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 Makina , Durrës

C300

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:44 Makina , Durrës

WV TIGUAN, AUTOMAT, 2.0 TDI

8 657 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:44 Makina , Durrës

C300

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:25 Makina , Durrës

Tiguan

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:35 Makina , Durrës

A3 S lineee

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:03 Makina , Durrës

Tyota yaris

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 00:02 Makina , Durrës

Suzuki liana

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 00:02 Makina , Durrës

Mecedezbenc C200

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 00:01 Makina , Durrës

New beetle kapriolet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 23:59 Makina , Durrës

VW Touran 1.9 TDI Automat DSG

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 Makina , Durrës

SHITET RANGE ROVER SPORT 2014 LOOK 2021����

36 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:24 Makina , Durrës

Vw golf 5

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:21 Makina , Durrës

⚜️SHITET Mercedes Benz E220 CDi 2011⚜️

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

⚜️SHITET Audi A6 3.0 Nafte 2014⚜️

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

⚜️SHITET MERCEDES BENZ B180 CDI 2010 Automat ⚜️

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:21 Makina , Durrës

❗️Audi A4 2.0 Nafte 2010 Automatik❗️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:19 Makina , Durrës

Ford focus

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 23:18 Makina , Durrës

❗️AUDI A4 2.0 Nafte 2013❗️

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

❗️SHITET AUDI Q5 2.0 Nafte 2010 ❗️

10 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

❗️SHITET MERCEDES BENZ C180 Benzin-Gaz ❗️

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

⚜️SHITET AUDI A8 3.0 Nafte 2012⚜️

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 Makina , Durrës

⚜️ OKAZION RANGE ROVER EVOQUE 2.2 Nafte ⚜️

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:15 Makina , Durrës

Shitet Mercedes - Benz C 220 CDI

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:10 Dyqani Makina , Durrës

FORD FOKUS NAFTE 1.6 MANUALE VITI 2008 ME DOGANE NE SUPER GJ

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:10 Dyqani Makina , Durrës

MAZDA 2 BENZIN/GAS 1.3 VITI 2012 ME DOGANE TE PAGUAR NE GJEN

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:09 Dyqani Makina , Durrës

FORD C-MAX AUTOMATIK NAFTE 1.6 VITI 2006 SAPO TARGUAR PER 1

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:09 Dyqani Makina , Durrës

LANCIA DELTA AUTOMAT NAFTE 1.6 VITI 2012 ME DOGANE NE GJENDJ

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:08 Makina , Durrës

wolsvagen golf 6 AUTOMAT

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Dyqani Makina , Durrës

VW POLO VITI 2012 NAFTE 1.2 ME DOGANE NE SUPER GJENDJE 10/10

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:07 Dyqani Makina , Durrës

SUZUKI S/4X4 NAFTE 1.9 MANUAL 6+R VITI 2007 ME DOGANE NE SUP

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:06 Dyqani Makina , Durrës

SHITET W211 EVO 320 PA TAKS LUKSI AUTOMAT VITI 2006 ME DOKUM

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:04 Makina , Durrës

VW Caddy Maxi 2.0 TDI, Automat DSG, 2011, 6+1

11 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Dje 23:03 Dyqani Makina , Durrës

AUDI A6 AUTOMAT NAFTE 2.0 VITI 2006 ME DOKUMENTA SHQIPTARE

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione