Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Merrjep Makina në Shitje | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Audi , 76
BMW , 55
Ford , 50
Peugeot , 22
Fiat , 21
Opel , 20
Renault , 19
Toyota , 16
Land Rover , 15
Seat , 8
Citroën , 7
Hyundai , 7
Porsche , 7
Nissan , 6
Volvo , 6
Škoda , 5
Smart , 5
Chrysler , 4
Jeep , 4
Lancia , 4
Chevrolet , 3
Dodge , 3
Honda , 3
Hummer , 3
Jaguar , 3
MINI , 3
Acura , 2
Suzuki , 2
Daewoo , 1
Kia , 1
Subaru , 1

Jeni duke kërkuar për Merrjep Makina në shitje? Gjej noftime për Merrjep Makina. Shiko njoftimet për Merrjep Makina nga markat më të njohura si BMW, Mercedes-Benz, Audi, Renault, Honda, Toyota, Fiat, dhe shumë të tjera në shitje. Kërko Merrjep Makina njoftime dhe gjej makinën ideale - Merrjep Makina.Sot 17:35
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:09
Linku:
Makina , Tiranë

Golf 6 2009 Automat 1.4 benzin

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 17:35
Linku:
Makina , Tiranë

Range Rover Sport

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:35 Makina , Kurbin

BMW Benzin- GAZ NDRROHET plus minus

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:26 Makina , Durrës

Volkswagen Golf 6 2012

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:14 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A8 Lungo 3.0 TDI Quattro

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz C220 Coupe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

GLE350d 4MATIC COUPE 2016 AMG PANORAMA FULL OPTION

47 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:05 Makina , Tiranë

BMW X5 Xdrive3.5d F15 M Package 109200Km 2014 Full option

31 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:49 Makina , Tiranë

Mercedes ML350 Bluetec

23 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:23
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedes Benz GL 350 BLUETEC AMG

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:40 Makina , Lezhë

PORSCHE CAYENNE 3.6 BENZIN+GAZ 2010 FULL OPSION

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:40 Makina , Durrës

JAGUAR XF 2.2 NAFT 2012 FULL OPSION

10 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 NAFT 2009 SUPER GJENDJE

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

GLC 250 NAFT 2017 FULL OPSION

25 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 Makina , Tiranë

AUDI A6 50TDI 2019 FULL OPSION

39 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina , Tiranë

GLE 53 AMG 2022 SUPER FULL OPSION

92 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:34 Makina , Fier

E 250 NAFT 2013 FULL OPSION

13 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Makina , Durrës

HUMMER H2 6.0 BENZIN+GAZ 2004

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:34 Makina , Tiranë

NISSAN NAVARA 2.5 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Makina , Fier

C 180 BENZIN+GAZ 1999 SUPER GJENDJE

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 Makina , Tiranë

GOLF 7

8 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

GOLF 5+ 2.0 NAFT 2006 SUPER GJENDJE

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

TUAREG 3.0 NAFT 2016 R-LINE FULL OPSION

23 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Makina , Tiranë

GOLF 5 GTI 2.0 BENZIN 2006 SUPER GJENDJE

6 390 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

Volkswagen Golf 7 2.0 Nafte

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:45 Makina , Fier

E 270 NAFT 2003 FULL OPSION

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:45 Makina , Fier

FORD FIESTA 1.4 NAFT 2010 SUPER GJENDJE

4 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLK 250 CDI PANORAM

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE 3.0 NAFT 2011 FULL OPSION

17 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:45 Makina , Fier

EVOQUE 2.2 NAFT 2012 SUPER GJENDJE

16 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Tiranë

BMW X1 2.0 NAFT 2012 SUPER FULL OPSION

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

PJES KEMBIMI

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:45 Makina , Durrës

pjes kembimi hummer h2

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:45 Makina , Berat

BMW 325i Benzine Gaz

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Makina , Berat

Shitet Mercedes Benz B Class Automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 Makina , Berat

Fiat Panda 1.2 2005 super gjendje!

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:45 Makina , Berat

Shitet Volkswagen Golf 5 në gjendje të shkelqyer

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:44 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte Automat

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:44 Makina , Berat

Shitet Ford Focus 1.6 Nafte 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 4MOTION FULL OPTION

25 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:40 Makina , Tiranë

Ford Kuga 2.0 4x4 Automat 2018

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

Mercedes Benz GLC Coupe 220 4 Matic

33 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:39 Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Kërkoni Merrjep Makina të reja apo të përdorura në shitje? Gjej Merrjep Makina njoftime për Merrjep Makina në shitje në Gjithë Shqipërinë. Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjej makinën ideale në mesin e mijëra njoftimeve për Merrjep Makina.


Merrjep Makina në Shitje


Kërkoni në mesin e mijëra njoftimeve për Merrjep Makina dhe gjej makinën ideale për ju. Shiko njoftimet për Merrjep Makina nga markat më të njohura BMW, Mercedes-Benz, Audi, Renault, Honda, Toyota, Fiat, Hyundai, Volkswagen, Alfa romeo, dhe shumëçka tjetër në shitje në GJithë Shqipërinë. Filtro Merrjep Makina njoftimet në bazë të markës dhe modelit të makinës dhe gjej makinën ideale për ju - Merrjep Makina.


Shit makina - Merrjep Makina


Nëse keni Merrjep Makina të reja apo të përdorura që dëshironi ti shisni, MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Krijo Merrjep Makina njoftime për Merrjep Makina dhe gjej blerësit e interesuar.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione