Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

23 Sht 10:11
Linku:
Makina , Tiranë

Fiat ulisse

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Ford S Max

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
23 Sht 14:12
Linku:
Makina , Tiranë

Mercedez Benz GL

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 07:34 Makina , Fier

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Fier

OKAZIONNNN !!! TIGUAN 200 FULL PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

Audi A4 Avant 2.0Naft 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

TOURAN 2.0 AUTOMAT HIGHLINE ‼️

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:34 Makina , Durrës

Shitet Audi A4 2.7 TDI

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:34 Makina , Fier

Audi Q5 look SQ5 motori 2.0 diesel

14 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

OKAZIONNN !!MERCEDEZ GLK 220 PANORAMA !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Makina , Fier

SUPER OKAZION I SHPEJT!! JAGUAR X TYPE !! MUNDESI NDRIMI !!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

VW TIGUAN

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Vw Golf 2.0 TDI •AUTOMAT•

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A7

16 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Hyundai santa fe 2.2 naft

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Makina , Elbasan

�� Mercedes Benz E350 AMG LINE ��

12 788 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Lushnjë

Mercedes Benz EVO Manual

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Ford Explorer Limited 2013 Full Options

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Vw golf Vll

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 3-2015-

13 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Shitet Mercedez -Benz

34 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 07:34 Dyqani Makina , Tiranë

MB S 350-2020��AMG LINE ⚠️4Matic

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Golf 5 benzin gaz

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Audi A3 S Line 2014 Automatik/ sapoardhur nga Belgjika

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:34 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2012 Manual

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

okazion

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

okazion

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Vw Touran 2.0 TDI •AUTOMAT•

4 699 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Audi A6 3.0T OKAZION

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Dyqani Makina , Fier

Mercedes-Benz GLE 350d

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Audi A6 Allroad

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Fiat scudo

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Durrës

❗️SHITET VOLVO XC60❗️

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Evo 211 320 Cdi Bussines Edition Full Opsion

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes C 200 kompresor

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

**Mercedes Benz S63 AMG -10 Presidencial super super full***

18 299 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 Pjesë këmbimi Goma dhe Bandazhe , Tiranë

Goma GLE W167 22 INC AMG 2023

2 000 EUR

Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes E 240 OKAZION

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Citroen C 3

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:33 Dyqani Makina , Tiranë

����BMW X1❌❌

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes c 220

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Dyqani Makina , Tiranë

AUDI A 6-2016-QUATRO������

21 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Vw golf

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:33 Makina , Tiranë

Mercedes C 320

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al


Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.


Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.


Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.


Shitje e automjeteve në mënyrë moderne


Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.


Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione