Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Njoftime për automjete të reja dhe të përdorura në shitje në Shqipëri në MerrJep.al

MerrJep.al qëndron si platforma kryesore që ofron mundësi për të zbuluar automjetin e përsosur duke siguruar një lidhje të sigurt midis blerësve dhe shitësve. Shfletoni njoftimet për një gamë të gjerë automjetesh, duke përfshirë makina (Audi, Mercedes-Benz, BMW, Toyota), traktorë, dhe më shumë në MerrJep.al - tregu më i madh online për automjete në shitje Shqipëri.

Dje 08:11
Linku:
Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery  ·  Tiranë

Land Rover Discovery 4

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Korçë

SHITET

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
22 Maj 23:20
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Korçë

MERCEDES E 350 LOOK AMG

19 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Maj 10:42
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 2016 okazion

32 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:41
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Tiranë

��2017 - BMW 730d xDrive

32 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar

Sot 21:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera/ Golf me qera/Car rental/ rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera, for rent makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:45 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Shitet C Class w203 c220 2002

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:44 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque 2.2 SD4 Luxury

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Korçë

Mercedes Benz Clk 200 Kompressor Benzin Gaz

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  V 220  ·  Vlorë

VITO 111 /2010

9 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Shkodër

Golf 5 automat

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:44 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES C 200 CDI EVO AVENGARDE 2007 AUTOMAT

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz C200 CDI ����

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Korçë

���� Mercedes Benz E200 Benzine/Gaz ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Korçë

����Mercedes Benz C180 Kompressor����

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Durrës

Mercedes Benz C Class Facelift 2012

10 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf V 1.6 Benzin/Gaz

4 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:44 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Kavajë

Ford fiesta 1.3 benzin Viti 06 me letra super gjendje

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:44 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ Audi me qera/ / Rinas car rental

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Foristrade me qera/SUV me qera/foristarde 7 vendshe

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Shkodër

B Class

35 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Durrës

Super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedez-Benz ML 350 Bluetec 2012

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:43 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET OKAZION VW Golf 7 2.0 TDI Viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:43 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

VOLVO XC60 T5

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

�� Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion��

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HHYUNDAI SANTAFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:43 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Shitet benz c class 180 benzin viti 2005 gjendje PERFEKTE

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:43
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 SLINE 2.0 TDI QUATTRO

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 - 2012 - manual

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes benz C300 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Elbasan

Mercedes Benz C300 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT VITI 2015

14 490 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520D F10 AUTOMAT 2.0 FULL OPSION

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 2.0 TDI AUTOMAT SUPER GJENDJE

12 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Elbasan

Opel astra 2013 1.7 nafte

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Fier

��super ML��OKAZION

14 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:43 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:43 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220d 2017 Amg Line Full Options

28 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Durrës

2011 Volvo XC60 T6 3.0 AWD

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

GOLF 7 AUTOMAT TDI 1.6 BLUE MOTION SUUUPER GJENDJE

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Sot 21:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Durrës

2012 VW PASSAT 2.5 SEL ��FULL OPTIONS��

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 21:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Durrës

CADDY ( MAXI ) AutomatDSG 1.9 TDIi

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

VW Golf V 2.0 TDI

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Oferta joshëse, duke përfshirë makina okazion në shitje në Shqipëri


Zbuloni në MerrJep njoftimet më të rejaautomjeteve në qytetin tuaj, duke thjeshtuar procesin e kërkimit si kurrë më parë.


Nëse jeni duke kërkuar një automjet në Tiranë, Shkodër, Fier apo Vlorë, kërkimi juaj përfundon këtu! Përdorni fjalë kyçe si "makina Tiranë", "makina Lezhë", "makina Durrës", "makina Dibër" dhe "makina Berat" për të eksploruar opsionet e shitjes së automjeteve në Tiranë dhe më gjerë.


Eksploroni kategori të ndryshme automjetesh në shitje të përshtatura për nevojat tuaja specifike, duke përfshirë makina, pjesë këmbimi, makineri bujqësore dhe pyllore, motoçikleta (mbi 50cc), anije dhe skuterë uji, moped (nën 50cc), pjesë dhe pajisje për motoçikleta/motorra, makina ngarkuese dhe tërheqëse ose ndërtimi, servis për makina, dhe më shumë. Thjesht klikoni në kategorinë e interesit për të parë njoftimet në përputhje me preferencat tuaja.

Automjete në Shqipëri: Gjeni automjete në shitje me çmime konkurruese


Zbuloni një përzgjedhje të larmishme të automjeteve në shitje me çmime konkurruese në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni në treg për makina (Audi, Mercedes-Benz, BMW), traktorë, karrotrecë, apo edhe makineri bujqësore, MerrJep ofron një gamë të gjerë opsionesh që i përshtaten nevojave tuaja.


Nga makina okazion tek makina automatike, nga motoçikletat tek motorrët, eksploroni njoftime të shumta që shfaqin automjete. MerrJep është destinacioni juaj kryesor për të gjetur automjete me cilësi të lartë me çmime të përballueshme.


Për më tepër, nëse keni nevojë për pjesë këmbimi, MerrJep ju ofron një përzgjedhje të gjerë në dispozicion. Mos e humbisni këtë mundësi për të gjetur automjetin tuaj ideal ose pjesët rezervë pa mundim përmes njoftimeve gjithëpërfshirëse të MerrJep.

MerrJep automjete | Shisni shpejt automjetin tuaj me platformën efikase të MerrJep


Po kërkoni të shisni automjetin tuaj pa probleme? Mos shikoni më larg se MerrJep.


Qofshin makina, traktorë apo makineri bujqësore, MerrJep ofron një platformë pa probleme për të listuar automjetet tuaja për shitje. Nga markat e njohura si Audi, Mercedes-Benz dhe BMW deri te opsionet buxhetore si makina me çmime të ulëta ose makina nga Korea, MerrJep kujdeset për një gamë të larmishme shitësish.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina automatike, motoçikleta apo edhe pjesë këmbimi, njoftimet e MerrJep sigurojnë shikueshmëri maksimale për listimet tuaja.


Përmirësoni dukshmërinë e njoftimit tuaj duke shkrepur fotografi mahnitëse dhe duke krijuar një përshkrim tërheqës. Përfshini fjalë kyçe si "makina okazion në shitje", "makina në shitje 1500 euro", “makina të përdorura në shitje”, ose përfshini markën e makinës dhe tregohuni më specifikë, "2018 Hyundai Tucson në shitje", "shitet Audi Q3", ose "shitet Mercedes-Benz E220 CDI" për të tërhequr më shumë vëmendje. Për më tepër, sigurohuni që çmimi juaj të jetë konkurrues dhe përgjigjuni menjëherë çdo pyetjeje nga blerësit e mundshëm për të rritur shanset tuaja për një shitje të suksesshme.


Rendisni automjetin tuaj sot dhe arrini blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet me platformën miqësore për përdoruesit e MerrJep.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione