Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete në shitje të reja dhe të përdorura në Shqipëri

MerrJep qëndron si platforma kryesore që ofron mundësi për të zbuluar automjetin e përsosur duke siguruar një lidhje të sigurt midis blerësve dhe shitësve. Shfletoni njoftimet për një gamë të gjerë automjetesh, duke përfshirë makina (Audi, Mercedes-Benz, BMW, Toyota), traktorë, dhe më shumë në MerrJep - tregu më i madh online për automjete në shitje Shqipëri.
Sot 06:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Durrës

Shitet Jetta super gjendje‼️‼️‼️

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vlorë

auto_xhoni22

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 14:25
Linku:
Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Berat

New

Online Shitësit të Besuar
Dje 21:01
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Durrës

Mercedes Benz Vito 116 CDI 2010 163PS 3.0t

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota aurisi 1.6 benzin vit 2008 automat 178965 kilometra

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

makina me qeraaaa

30 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Online
Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2010 kamje automat 182345 kilometra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  Kia  ·  Soul  ·  Tiranë

Kia soul 1.6 naft vit 2011 kamje automat 178956 kilometra

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:31 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  Giulietta  ·  Vlorë

Alfa Giulietta Sport 2013 2.0Naft 4 porta

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:31 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 18 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 07:31 Makina  ·  Mazda  ·  5  ·  Durrës

Mazda 5 7 vendeshe

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Sot 07:31 Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Infiniti Nisan

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 07:31 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GLK 2011 Automat

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 07:31 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ GLK 220 ( 4matic )

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:29 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 Makina  ·  Citroën  ·  C3  ·  Tiranë

Citroen C3 1.4 Nafte Kondicioner Automat -04

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:29 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lushnjë

Shitet AUDI Q5 2.0 QUATTRO SLINE ����

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 Auto sallon Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota auris 1.6 benzin vit 2008 kamje automatic 179865 kilo

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:29 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

Volkswagen Polo 1.4 R-Line

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Online
Sot 07:29 Motorra (mbi 50cc)  ·  Kros | Enduro  ·  Kawasaki  ·  KX  ·  Tiranë

Kavasaki kx450f 2012

4 400 EUR

Online
Sot 07:29 Motorra (mbi 50cc)  ·  Touring  ·  Honda  ·  CR  ·  Tiranë

Honda Africa Twin 1000 cc

13 500 EUR

Online
Sot 07:29
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:29
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 07:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Kukës

Shitet Caddy Life 4+1 manual 2007 1.9 Diesel Manual

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pogradec

GOLF 4 1.9 1999 MANUAL POGRADEC SHITET

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:28 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 V.10

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:27 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

❌ AUDI A6 MODEL C7 ❌

15 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:27 Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

❌ AUDI A5 QUATTRO 35TDI (4×4)❌

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panorama,1.6 nafte,automat,navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 07:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

Vw golf plus automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Tiranë

Passat CC 2016 full option, automat, 2.0 TDI, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 07:26 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 4 motion viti 2014,automat,2.0 Tdi, navi,13000 €

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:26 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

makina me qeraa

40 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
Sot 07:25 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅Shitet GOLF 6 R-LINE FULL✅

770 000 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:25 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Durrës

✅Shitet Hyundai I30 FULL PANORAME✅

790 000 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 07:25 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2015 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online
Sot 07:25 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2015, full, automat, 1.7 nafte, navi, 13500 €

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Sot 07:25 Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 2012 full option, 2.0 TDI X-drive, automat,12000 €

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

✅SHITET GOLF 7 VITI 2015 FULL PANORAME✅

10 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Tiranë

Shitet 0683655766

1 600 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 550  ·  Tiranë

shitet 0683655766

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Blejm makina per pjes 0683655766

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

❎Okazion❎golf 7 automat

10 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Durrës

Golf 7 2.0 blue motion

10 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  Audi  ·  A3  ·  Tiranë

Audi A3 viti 2014,full option,automat,2.0 tdi,navi,12500 €

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 2014 panoramik, 1.6 nafte,automat, 13500 euro

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 07:24 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 Quatro 2014,full option,automat,3.0 tdi,navi,13500 €

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 07:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Makina okazion në shitje në Shqipëri


Zbuloni në MerrJep njoftimet më të rejaautomjeteve në qytetin tuaj, duke thjeshtuar procesin e kërkimit si kurrë më parë.


Nëse jeni duke kërkuar një automjet në Tiranë, Shkodër, Fier apo Vlorë, kërkimi juaj përfundon këtu! Përdorni fjalë kyçe si "makina Tiranë", "makina Lezhë", "makina Durrës", "makina Dibër" dhe "makina Berat" për të eksploruar opsionet e shitjes së automjeteve në Tiranë dhe më gjerë.


Eksploroni kategori të ndryshme automjetesh në shitje të përshtatura për nevojat tuaja specifike, duke përfshirë makina, pjesë këmbimi, makineri bujqësore dhe pyllore, motoçikleta (mbi 50cc), anije dhe skuterë uji, moped (nën 50cc), pjesë dhe pajisje për motoçikleta/motorra, makina ngarkuese dhe tërheqëse ose ndërtimi, servis për makina, dhe më shumë. Thjesht klikoni në kategorinë e interesit për të parë njoftimet në përputhje me preferencat tuaja.

Automjete në Shqipëri: Gjeni automjete në shitje me çmime konkurruese


Zbuloni një përzgjedhje të larmishme të automjeteve në shitje me çmime konkurruese në MerrJep. Pavarësisht nëse jeni në treg për makina (Audi, Mercedes-Benz, BMW), traktorë, karrotrecë, apo edhe makineri bujqësore, MerrJep ofron një gamë të gjerë opsionesh që i përshtaten nevojave tuaja.


Nga makina okazion tek makina automatike, nga moped tek motorrët, eksploroni njoftime të shumta që shfaqin automjete. MerrJep është destinacioni juaj kryesor për të gjetur automjete me cilësi të lartë me çmime të përballueshme.


Për më tepër, nëse keni nevojë për pjesë këmbimi, MerrJep ju ofron një përzgjedhje të gjerë në dispozicion. Mos e humbisni këtë mundësi për të gjetur automjetin tuaj ideal ose pjesët rezervë pa mundim përmes njoftimeve gjithëpërfshirëse të MerrJep.

MerrJep automjete | Shisni shpejt automjetin tuaj me platformën efikase të MerrJep


Po kërkoni të shisni automjetin tuaj pa probleme? Mos shikoni më larg se MerrJep.


Qofshin makina, traktorë apo makineri bujqësore, MerrJep ofron një platformë pa probleme për të listuar automjetet tuaja për shitje. Nga markat e njohura si Audi, Mercedes-Benz dhe BMW deri te opsionet buxhetore si makina me çmime të ulëta ose makina nga Korea, MerrJep kujdeset për një gamë të larmishme shitësish.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur makina automatike, motoçikleta apo edhe pjesë këmbimi, njoftimet e MerrJep sigurojnë shikueshmëri maksimale për listimet tuaja.


Përmirësoni dukshmërinë e njoftimit tuaj duke shkrepur fotografi mahnitëse dhe duke krijuar një përshkrim tërheqës. Përfshini fjalë kyçe si "makina okazion në shitje", "makina në shitje 1500 euro", “makina të përdorura në shitje”, ose përfshini markën e makinës dhe tregohuni më specifikë, "2018 Hyundai Tucson në shitje", "shitet Audi Q3", ose "shitet Mercedes-Benz E220 CDI" për të tërhequr më shumë vëmendje. Për më tepër, sigurohuni që çmimi juaj të jetë konkurrues dhe përgjigjuni menjëherë çdo pyetjeje nga blerësit e mundshëm për të rritur shanset tuaja për një shitje të suksesshme.


Rendisni automjetin tuaj sot dhe arrini blerësit e mundshëm shpejt dhe me efikasitet me platformën miqësore për përdoruesit e MerrJep.

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione