Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 14:25
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLE 350  ·  Tiranë

Gle 350d

27 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
16 Korr 20:59
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  320  ·  Tiranë

OKAZION! BMW 320D 4999EUR

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:33
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

Audi Q7 full options

19 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Korr 15:03
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Tiranë

Okazion Benz C class

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 07:03 Makina  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Tiranë

Skoda Octavia 4x4 Automatti

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:03
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C300 AMG LINE 2016 (full panoram 360 kamera)

17 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Discovery Sport  ·  Tiranë

��2017 - LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2.0D

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

shitet

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 220  ·  Tiranë

GKl220 cdi vit 210 km 148000

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi q5

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

��2016 - AUDI A8 3.0 TDI Quattro

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  S8  ·  Tiranë

��2021 - Audi S8 4.0 TFSI Quattro

Viti: 2021
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:02
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

��2016 - Mercedes-Benz CLS350d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01 Makina  ·  Smart  ·  ForTwo  ·  Tiranë

OKAZION SHITET NDERROHET SMART ME LETRA

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  ID.3  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID3

22 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Makina  ·  Nissan  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Nissan nv200 ulse7

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:01
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

��2013 - Audi A6 3.0 TDI⁣⁣ Quattro

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

��2013 - AUDI A7 3.0 TDI Quattro

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q3  ·  Tiranë

AUDI Q3 QUATRO 2016 Premium Plus OKAZION 12500

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 3.0 TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

Nissan Qashqai 1.6 TDCi NAFT AUTOMAT

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz GLK 250 Nafte 4MATIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Audi A6 S LINE

34 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 viti 2012 motor 2.5

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2014 3.2 benzin

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Glk 2014 250 nafte 0696357464

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:59 Makina  ·  Peugeot  ·  508  ·  Tiranë

Peugeot 508 nafte 2.0 vitit 2012 okazion

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

��2010 - Volkswagen Golf GTD

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

��2018 - Mercedes-Benz S350d 4Matic

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

shitet

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

TOYOTA YARIS

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yjaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

toyota yaris

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford Cmax

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Makina  ·  Chevrolet  ·  Blazer  ·  Tiranë

shitet

7 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Pjesë këmbimi  ·  Të tjera  ·  Tiranë

pjes

Shitësit të Besuar
Sot 06:58
Linku:
Anije dhe skuterë uji  ·  Anije me motor  ·  Bayliner  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet

17 000 EUR Çmimi me zbritje

Shitësit të Besuar
Sot 06:57 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne 2997cc nafte 2013 OKAZION

20 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:57 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Tiguan 2.0 nafte TDI (me te gjitha opsionet) OKAZION!!!

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 63 AMG  ·  Tiranë

��2017 - Mercedes-Benz E63s 4Matic

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:56 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

Audi A8

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 06:56
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

��2019 - Audi SQ8 4.0 BiTDI Quattro

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  A5  ·  Tiranë

AUDI A5 sline 2.0 TDI SUPER FULL OKAZION

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 06:55
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

OKAZION VOLKSWAGEN ID7 PRO VIZZION

37 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 06:53
Linku:
Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X6 M  ·  Tiranë

�� 2014 - BMW X6 //M50d xDrive

18 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione