Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:21
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Volvo  ·  S60  ·  Fier

OKAZION! Volvo S60 Full Opsion...2.0 Nafte Automat, Panorama

8 999 LEK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
15 Korr 09:51
Linku:
Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Fier

SHITET VLOVO XC 60

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar

Sot 08:15 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 1.8 Benzin Gaz

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:15 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ KAPROLLE W203 R17

750 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 08:14 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R19 AMG

850 EUR

Shitësit të Besuar
Sot 08:14 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE FIATI GRANTE PUNTO R15

350 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 08:09
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

Benz E Class Avantgarde Full Opsion...220 Nafte, Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:08
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  SQ5  ·  Fier

Audi SQ5 Fabrike Bi-TDI 3.0 Nafte (313 kuaj) Full Panorama..

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:07 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Fier

����TOYOTA YARIS 2010����

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Fier

M. BENZ GLK 250 BlueTech 2015 SUPER I PASTER!!

13 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

����FORD FIESTA 2012����

4 299 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:05 Makina  ·  Alfa Romeo  ·  MiTo  ·  Fier

Alfa Romeo Mito Okazion

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:04 Makina  ·  Peugeot  ·  5008  ·  Fier

Shitet Peugeot 5008 2011

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:03
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Fier

Audi A8L Exclusive 50TDI Limited Edition Mega Mega Full

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:01 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford c max

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:58
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Fier

Benz E Class 300 Benzin (pa taks luksi) i Sapo Ardhur...

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 07:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fier

Golf 6 - 2.5 _ Benzinë + Gaz

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:51 Makina  ·  Lexus  ·  IS 220  ·  Fier

Shitet Lexus Is220 naft

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:50 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

FORD FUSION 1.4 NAFT

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Fier

Sprinter 2013 Benzin Gaz

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Fier

BENZ E 220 CDI AUTOMAT

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:39 Makina  ·  Renault  ·  Megane  ·  Fier

Shitet Renault Megane viti 2012 me motorr 1.5 dci

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:37 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Fier

Mercedes c180 kompressor benzin gas viti 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE BENZ W213 R17

600 LEK

Shitësit të Besuar
Sot 07:35 Auto sallon Pjesë këmbimi  ·  Goma dhe disqe  ·  Fier

DISQE AUDI ORGJINAL Q7 R19

750 EUR

Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione