Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Makina në Shitje

BMW , 4
Audi , 1
Opel , 1
Peugeot , 1
Porsche , 1
Renault , 1
Rover , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1

Gjej makina ne shitje shqiperi ideale në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al. Shikoni njoftimet për Gjej Makina ne shitje shqiperi me të gjitha informatat që ju duhen. Filtroni njoftimet per Gjej Makina ne shitje shqiperi dhe shiko ato që ju interesojnë juve. MerrJep.al ju mundëson që në mënyre efikase të shfletoni njoftimet ti shikoni informatat për Gjej Makina dhe të kontaktoni shitësin.07 Gush 23:53 Makina , Tiranë

Skoda

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Nën 21:08 Makina , Tiranë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 10:07 Makina , Kavajë

Mercdes Benz Vito 2.2

8 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 13:01 Makina , Tiranë

Mercedez- Benz Automatik

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 08:33 Makina , Shkodër

Hover

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 00:12 Makina , Tiranë

okazion bmw 320 nafte

17 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 22:50 Makina , Tiranë

okazion bmw e46 2.0 nafte

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 15:51 Makina , Tiranë

shitet okazion bmw seria 3 2.0 nafte

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 14:18 Makina , Vlorë

Rekston

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 23:18 Makina , Tiranë

Mercedes S class 2015 350 diesel

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 05:51 Makina , Tiranë

Shiten makina Mercedez Passat CC Jetta nga

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Tet 19:42 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Evo

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 12:55 Makina , Kavajë

Renault

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 09:09 Makina , Tiranë

Vw GOLF 6

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 09:48 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E Class 2.7 E270 TD CDI Elegance

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 16:13 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENNE S V6 3.6 TURBO ME 4 MARMITA

16 695 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Dhj 17:01 Makina , Tiranë

VW Caddy dizel

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Dhj 16:41 Makina , Tiranë

MERCEDES BENC C 220

11 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:37 Makina , Tiranë

Range ROVER sPORT

13 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 17:49 Makina , Tiranë

BMW 320 ■■> AUTO -RUBIn

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Jan 00:34 Makina , Durrës

MAKINA ME POROSI NGA GJERMANIA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 07:32 Makina , Durrës

opel zafira

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

Gjeni Makina ne Shitje Shqiperi


Gjeni Makina ne Shitje Shqiperi të reja në shitje, apo makina të përdorura me çmimet më konkuruese në treg - Makina ne Shitje Shqiperi. Me mundësin për ti shikuar njoftimet për marka të veçanta, dhe për ti filtruar njoftimet në bazë të Çmimit, Vitit, Karburantit, Kilometrazhës, Targave të makinës, ju mund të shfletoni në njoftimet për Makina ne Shitje Shqiperi që ju interesojnë më shumë dhe të gjeni ofertën ideale. Përveç këtyr në MerrJep.al ju mund të gjeni edhe Makina me qera ditore, Makina me keste mujore, Makina ne Shitje Shqiperi, në të gjitha qytetet e Shqipërisë si Tiranë, Durrës, Elbasan, Fier, Lushnje etj.


Krijo Njoftime per Gjej Makina


Dëshironi ta shisni makinën tuaj më shpejtë dhe më sigurtë? Merrjep.al ju ofron platformën për krijimin e njoftimeve per Gjej Makina në mënyren më efikase dhe më të thjeshtë. Krijoni njoftime per Makina ne Shitje Shqiperi tani dhe gjeni blerësin e makinës tuaj më shpejtë. Gjej Makina.Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione