Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjej Pjese Kembimi per Makina

Opel , 14
BMW , 13
Ford , 11
Renault , 9
Toyota , 6
Fiat , 5
Audi , 5
Hyundai , 4
Kia , 3
Jaguar , 3
Jeep , 3
Nissan , 2
Seat , 2
Citroën , 2
Volvo , 2
Chrysler , 1
Cadillac , 1
Škoda , 1
Peugeot , 1
Lincoln , 1
Smart , 1
Daewoo , 1
Daihatsu , 1
Chevrolet , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Me mijëra njoftime per Pjese Kembimi per Makina në shitje. Gjeni gjithçka që ju nevojitet për makinën tuaj: Disqe, Goma, pajisje teknike, Pjese Kembimi per Makina të reja dhe të përdorura për të gjitha markat, në qytetet si Tiranë, Fier, Elbasan, Lushnje, Maminas dhe në gjithë Shqipërinë. - Pjese Kembimi per Makina.
Dje 19:29 Makina , Durrës

Shitet makina për pjesë

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:11 Makina , Durrës

MERCEDES BENZ GLK 250 CDI PANORAM

10 300 EUR

Dje 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

Blejme makina te ndryshme per pjese kembimi

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
19 Sht 13:18 Makina , Tiranë

Shitet renault scenic. Makina nuk ndizet

700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 18:02 Dyqani Makina , Tiranë

Xiao Peng P7 480N+ 480km Full Elektrik

42 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
10 Sht 18:02 Dyqani Makina , Tiranë

USED CAR 2017 ERX5 EV400 Electric vehicle

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
06 Sht 13:24 Makina , Tiranë

Shitet Citroeni

350 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Sht 23:29 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E class 4-fenersh

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 12:16 Makina , Gjirokastër

Okazion shitet per pjesë.

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 11:29 Makina , Korçë

Shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 15:21 Makina , Vlorë

Blejme makina Angleze

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Qer 19:22 Makina , Fier

BMW X5 (2002) 4.4 Benzinë (për pjesë)

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Qer 22:30 Makina , Tiranë

BMW 740Li

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Maj 13:21 Makina , Lushnjë

Shitet per Pjese Kembimi E280 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 23:14 Makina , Tiranë

Servis dhe pjese kembimi per smart

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 10:00 Makina , Durrës

Shitet per Pjese Kembimi

100 000 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 02:26 Makina , Tiranë

Renault Megane 1.9d

40 000 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:48 Makina , Mat

Makine ne shitje

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 21:50 Makina , Tiranë

Blej makina me cmim deri ne 3000 Euro. .0683798844 .

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 14:31 Makina , Pogradec

C180

100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 23:06 Makina , Tiranë

Shiten pjese per toyota prius viti 2003-2008

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
26 Nën 19:30 Makina , Kurbin

Kerkoj makina per pjese

1 000 LEK

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 19:58 Makina , Tiranë

FORD FIESTA 1.4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Nën 19:57 Makina , Tiranë

SPRINTER 312D

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 13:51 Makina , Tiranë

Shes makinen

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Blej makina

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Tet 21:25 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 2.2

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 10:30 Makina , Vlorë

Shitet

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 11:35 Makina , Tiranë

E klass 350

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 13:47 Makina , Berat

MERCEDES BENZ VITTO 220cdi

250 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 09:17 Makina , Fier

Shes

500 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 09:12 Makina , Tiranë

Pjese kembimi nga gjermania

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Korr 15:26 Makina , Tiranë

Renault Clio 4 viti 2013 1.5 nafte

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Qer 16:40 Makina , Elbasan

Shitet supermjet E240 automat b+g

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 16:42 Makina , Tiranë

Daewoo Matiz 0.8 benzin 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Qer 16:42 Makina , Tiranë

OPEL SIGNUM 3.0

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 16:42 Makina , Tiranë

Volvo V50

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Maj 21:12 Makina , Korçë

Pjese kembimi benz 240 vetem per pjese

1 LEK

Viti: 1982
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 20:13 Makina , Kukës

Shitet makina

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 09:17 Makina , Tiranë

FIAT DOBLO 1.9

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 08:18 Makina , Tiranë

BMW 530 AUTOMAT 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Mar 10:43 Makina , Kavajë

SHITEN PJESE KEMBIMI ME SUPER OKAZION

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 00:26 Makina , Tiranë

jaguar xf

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Mar 18:58 Makina , Pogradec

Pjese kembimi Blem makina per pjese pa targa pogradec

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 20:04 Makina , Shkodër

Shitet furgon 20+1. Cmimi i diskutueshem

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Shk 12:43 Makina , Tiranë

C180 benzin gaz

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Shk 21:57 Makina , Pogradec

OKAZION

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Jan 20:01 Makina , Durrës

Opel insigna 2014 super gjendje shitet vetem per pjes kembim

3 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Pjese kembimi per Makina në shitje


Pjese Kembimi per Makina që ju nevojitet për makinën tuaj në një vend - MerrJep.al. Pjese Kembimi per Makina të reja dhe të përdorura për makina të markave të ndryshme si Audi, Mercedes, BMW, Ford, Fiat, Toyota, Opel, Smart, Golf etj. MerrJep.al është platforma ideale për të gjetur gjithçka për Pjese Kembimi per Makina. Shikoni njoftimet per Pjese Kembimi per Makina tani, filtroni në bazë të kategorisë dhe gjeni Pjese Kembimi per Makina me çmimet më të arsyeshme.


Shit Pjese kembimi per Makina


Nëse dëshironi të shisni Pjese Kembimi per Makina apo makina për pjesë, krijoni njoftime per Pjese Kembimi per Makina në MerrJep.al dhe shpërndani ato në mesin e 70,000 vizitorëve në ditë. Shisni Pjese Kembimi per Makina të ndryshme si Toyota, BMW, Opel, Ford, Smart dhe të gjitha markave të automjeteve tjera. Shisni Pjese Kembimi per Makina shpejtë dhe sigurtë në tregun më të madhë online MerrJep.al


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione