Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Shqipëri | Njoftime në MerrJep.al

Njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje. Gjeni oferta të ndryshme, dhe të pasura med informata të vlefshme për automjete në shitje në Shqipëri me qëllim për të bërë zgjidhje të saktë. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për gjetjen e automjetit ideal sidhe krijon lidhje të sigurtë në mes blerësit dhe shitësit. Shihni njoftime për automjete të përdorura dhe të reja në shitje në Merrjep.al. Merrjep.al është platforma më e madhe e tregut online për automjete në Shqipëri.

02 Tet 11:14
Linku:
Makina , Tiranë

OKAZION ...BMW X5 xDrive40d...

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:58
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion Audi A6 2017

19 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 11:34
Linku:
Makina , Lezhë

Citroen C5 Benzine 2.0 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Range Rover Evoque ����

18 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:02
Linku:
Makina , Tiranë

Audi A6 Sline

22 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Kuga Titanium

14 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Honda Civic 1.4 benzin

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Renault Kangoo viti 2007 1.5 dci

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Mercedes-Benz S 350 d Maximum

42 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Fiesta Tiatanium viti 2010 1.4 tdci

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Focus Titanium viti 2012 1.0 benzin

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Croma viti 2008 1.9 mjt

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Nisan Micra 1.2 viti 2008

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford C -Max viti 2011 1.6 tdci Titanium km 103.000

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Volkswagen Golf 6 viti 2012 1.6 tdi

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Bmw 320d viti 2007

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Fiat Ducato viti 2016 2.3mjt

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Toyota Corolla 2.0D

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Land Rover Range Rover Sport 3.0 SDV6

16 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Makina , Durrës

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:36 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Audi A4 sw 2.0 tdi viti 2008

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:36 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Audi A3 2.0 tdi 2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina , Durrës

blej makina

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Chevrolet Equinox 3.0 viti 2011

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Meriva viti 2011 1.7 cdti

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Opel Meriva viti 2010 1.4 benzin km 90.000

5 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Peugeot 207 viti 2010 1.4 hdi

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Volkswagen Polo viti 2015 1.4 tdi

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Kia Rio viti 2012 1.4 crdi

5 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Kolonjë

U SHIT Ford Fiesta 1.4 benzin-gas viti 2014

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina , Durrës

makina me qera

30 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35 Makina , Durrës

Blej makina

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - TOYOTA RAV 4 AUTOMAT - 2.2 DIEZEL FULL 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

25 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Online
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2009
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Online
Sot 19:35 Makina , Vlorë

audi A4 2010 quattro

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:35 Makina , Tiranë

Tiguan 2.0 TDI 2014

13 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️BMW X5 3.5D xDrive 2010 panorame full OKAZION⚜️

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET GOLF 5 NE SUPER GJENDJE ( 0699875427 )

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - C KLASE 220 CDI - AVANGARD AUTOMAT 2010 - TIP I RI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina , Durrës

blej makina

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:35 Makina , Elbasan

❗️AUDI A6 40TDI 3.0 NAFTE 2016 SUPER GJENDJE❗️

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

⚜️VOLVO V40 D2 1.6 NAFTE AUTOMATIK OKAZION⚜️

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

VOLVO S60 2.5T 2013 AUTOMAT ME DOGANE 0689000399

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET E KLASE 350 CDI - AVANGARDE FULL OPSION SUPER GJENDJE

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOCUS 2018 SE ECOFLEX 2.0 ( 0689000399 )

9 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Makina bujqësore dhe pyllore Traktorë , Fier

Landini6880 4x4

11 LEK

Sot 19:35 Makina , Elbasan

Shitet toyota automatik benzin gaz 4300 euro

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Ford Fusion 1.6i

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

Citroen Berlingo viti 2007 1.6 hdi

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Mercedes Benz Vito 220 cdi

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Fiat Scudo 2.0 mjt

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Renault Modus viti 2006 1.2 benzin

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 19:35 Dyqani Makina , Fier

U Shit Fiat Scudo viti 2012 2.0 mjt

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar

Blerje dhe shitje efektive e automjeteve vetëm me MerrJep.al


Industria e automjeteve të përdorura në shitje është vazhdimisht në rritje, si dhe njëkohësisht zhvillimi i shpejtë i teknologjisë po e bën më të lehtë blerjen dhe shitjen e makinave online. Merrjep.al është platforma që ofron mundësi për blerje më të lehtë të automjeteve si dhe bën vendimdarrjen më pak stresuese për ju.


Ju mund të kërkoni në kategori të ndryshme të automjeteve në shitje ne bazë të asaj që ju nevojitet si: Makina, Pjesë këmbimi, Makina bujqësore dhe pyllore, Motoçikleta (mbi 50cc), Anije dhe skuterë uji, Moped (nën 50cc), Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped, Servis për makina dhe jo vetëm. Klikoni në kategorinë për të cilën keni jeni të interesuar dhe shikoni vetëm njoftimet që janë të ngjashme me atë që po kërkoni.


Nëse jeni duke kërkuar automjet të përdorur apo të ri në shitje, jeni në vend dhe në kohën e dukur. Mijëra njoftime të pasura me informata të përshtatshme, mundësia për filtrim të njoftimeve si dhe përfundimisht gjetja e automejtit ideal, nuk ka qenë anjëherë më e lehtë.


Shitje e automjeteve në mënyrë moderne


Nëse dëshironi të shisni automjetin tuaj shpejtë, lehtë dhe qe njoftimi juaj të vërehet nga shumë më tepër vizitorëve, Merrjep. al është vendi i duhur për promovim. Krijoni njoftime me të dhëna të përshtatshme, fotografi dhe detaje mbi automjetin tuaj, për të arritur një numër të madh blerës potencial. Shpërndani njoftimin dhe kontaktohuni nga personat e interesuar mbi automjetin tuaj.


Tani, si asnjëherë më parë, ju posedoni mundësinë për të shitur automjetin tuaj në mënyrë efikase. Duke pasuruar njoftimet tuaja me detaje, ju bëni ata sa më tërheqës të cilët mundësojnë shitje të sukseshme.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione