Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:16
Linku:
Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:31
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

Shitet A6 2.0TDi

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 05:22
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 55 TDI

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:14
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

��2012 - Mercedes-Benz E220 CDI

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:18
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet E220 AMG line 4Matic 068 406 9555

22 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar

Sot 10:43 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shitet toyota yaris viti 2008 1.4 nafte kambio manuale ne gj

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Sot 10:43 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

�� Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion��

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:43 Makina  ·  Hyundai  ·  Santa Fe  ·  Tiranë

HHYUNDAI SANTAFE

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 6 2.5 benzine automat gjendja perfekt

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:42 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Evoque FUll panorama 2.2 nafte - 12

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:42 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

2015 BMW 528 X Dirve

14 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:42 Makina  ·  Nissan  ·  Qashqai  ·  Tiranë

NISSAN QASHQAI

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:42 Makina  ·  Renault  ·  Clio  ·  Tiranë

Renault Clio benzine - gas

180 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 10:42 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz Ml350 (Mundesi Nderrimi)

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  350  ·  Tiranë

Mercedes benz E klas bluetec 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:41 Makina  ·  BMW  ·  520  ·  Tiranë

BMW 520 D - 2013

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:41 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLK 200  ·  Tiranë

Mercedes Benz Clk 200 kompressor

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 10:41 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VOLKSVAGEN TIGUAN TDI-2012

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:40 Makina  ·  BMW  ·  528  ·  Tiranë

Bmw

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Makina  ·  BMW  ·  328  ·  Tiranë

BMW 328d 2016 OKAZION

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

VW Jetta 2.0 Nafte 2013 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

SHITET Caddy Max me LIBER SHERBIMESH nga Vw.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A4 GAZ BENZIN KAMJO 8G

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:38 Makina  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Tiranë

Hyundai Tucson 2.0 Nafte 2010 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 Makina  ·  Opel  ·  Astra  ·  Tiranë

Opel Astra 1.7 Nafte 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

Shitet VW Jetta 2015

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:38 Makina  ·  Daihatsu  ·  MATERIA  ·  Tiranë

Okazion Daihatsu Materia 2009 Automatike 1.5 Benzine

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:38 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Tiranë

Shitet Toyota Yaris

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML 350 Bluetec 2012 Amg Package Panorama

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:38 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

SHITET AUDI A6 40 TDI QUATTRO

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  Hyundai  ·  i30  ·  Tiranë

Shitet Hyundai i30 2011 Automatik

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38 Makina  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Tiranë

Fiat Punto Evo

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

vw Passat cc 2.0 tsi Gaz-Benzin okazion 2013

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:38 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

❌AUDI Q5-2015

18 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:38 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Skuter  ·  Honda  ·  PCX  ·  Tiranë

Honda pcx 125cc 2013 ECO okazion

2 500 EUR

Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

Mercedes GL 350cdi bluetec 2010 okazion

10 990 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

���� Mercedes Benz CLS 350d����

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

BMW X5 2015 M PAKET 22500�� SUPER OKAZION

22 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:38
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUTO BABOS - A4 PREMIUM PLUS - 2011

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

Motorr golfi 7 1.6 nafte

1 EUR

Sot 10:36 Pjesë këmbimi  ·  Pjesë rezerve  ·  Tiranë

AUDI A4 S4 gilla

100 EUR

Sot 10:36 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 3.0 Nafte Automatik SLine (Europe)

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

C 300 Benzin-Gaz

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

OKAZION !!! E 220 cdi 13500 € !!! Sapo targuar !!!

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

MERCEDES EVO 220 CDI AVANTGARDE 2007 ZVICRA

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

MERCEDES E 250 CDI 2012 LOOK AMG GERMANY ����

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A 6

11 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

AUDI A 4/2.0 diz

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Tiranë

AUDI A 8/L

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:36 Makina  ·  Toyota  ·  Aygo  ·  Tiranë

Okazion! Toyota Aygo Automatike Viti 2006 Zvicra 1.0

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione