Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Automjete Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:37
Linku:
Makina , Fier

AUDI A6 2012 ‼️FULL

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05
Linku:
Makina , Fier

‼️Mercedes-Benz E550 FULL ‼️ AMG PACKET

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 18:27
Linku:
Makina , Fier

Shitet & Nderrohet Fiat Bravo T-Jet

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:53
Linku:
Makina , Fier

Toyota Corolla

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Sot 06:33 Dyqani Makina , Fier

❎️ OKAZION ❎️ GLE 3.0 DIEZEL AMG 4 MATIC FULL 2016

34 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 06:33 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ Ford Fusion + 1.4 Benzin Automat 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:33 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ FORD FOCUS 1.6 BENZIN 2013 BEHET 100 % GAZ

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 06:33 Dyqani Makina , Fier

BMW SERIA 3 DIEZEL AUTOMAT 2015

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 06:32 Dyqani Makina , Fier

❌️ OKAZION ❌️ PER 3 DIT PORSCHE CAYENNE 4.8 BENZIN FULL

15 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 05:48 Makina , Fier

Benz 220 portobagazh

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 05:27 Makina , Fier

OKAZION Benz c klas 300 4matic benzin look amg

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:12 Dyqani Makina , Fier

Audi Q7 S-Line 3.0 V6 TDI 240CV Quattro

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:54 Makina , Fier

OPEL CORSA 1.3 NAFTE. VITI 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:54 Makina , Fier

OPEL ASTRA. 1.7 NAFTE. VITI 2012

4 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:54 Makina , Fier

WOLSWAGEN GOLF. 1.6 BENXIN

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:54 Makina , Fier

WOLSWAGEN GOLF. 1.9 NAFTE. VITI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:54 Makina , Fier

WOLSWAGEN GOLF. 2.0 NAFTE. VITI 2006.AUTOMAT

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:17 Makina , Fier

OPEL ASTRA BENXIN GAS. 1.4

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 04:14 Dyqani Makina , Fier

U SHIT Audi A3 S Line viti 2018 30 TDI SPB S Troni

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 04:11 Makina , Fier

TOYOTA AVENSIS 2009. AUTOMAT

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:22 Makina , Fier

Opel Corsa 1,2 benzine Klima

2 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:13 Makina , Fier

Mercedes

12 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:04 Dyqani Makina , Fier

MERCEDES BENZ C 220 NAFTE. AVANGARDE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:04 Makina , Fier

Porsche Cayenne Carbon Design 3.0 Nafte 2016 163.000 Km Orig

46 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:01 Makina , Fier

E200 Kompressor Benzine Automatike 2008 "Behet 100% Me Gaz"

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:58 Makina , Fier

����Vw Golf 7 2.0 Nafte Automatike GTD//Origjinal 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:58 Makina , Fier

Smart ForTwo Automatike 2008 1.0 Benzine Sapo Ardhur Nga Zvi

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:55 Makina , Fier

Vw Golf 6 Kamio Automatike 2.5 Gaz+Benzine "100% Gaz" 2011

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:57 Makina , Fier

Bmw seria 528 i 3.0 bezine e thjeshte

13 200 EUR

Sot 01:39 Makina , Fier

Mercedes Benz E-Class E350 4MATIC AMG Panorama

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:39 Makina , Fier

Shitet

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:18 Makina , Fier

Ford Fiesta

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:50 Makina , Fier

OKAZION BMW X5 3.5d M-PACKAGE VITI 2015 SUPER FULL

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:50 Makina , Fier

Nisan Note 1.5 Diesel 2012

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Makina , Fier

Nisan Qashqai 2012 1.5 Diesel

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Makina , Fier

MERCEDES - BENZ E 212 AVANTGARDE

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:50 Makina , Fier

Ford kuga 2.0 Diesel

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:47 Dyqani Makina , Fier

Ford Fiesta Titanium ▫️viti 2009

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes Evo E320 Full Option ☎️0696689881☎️

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes E320 Evo Avantgarde����☎️0696689881☎️

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft Sport Edition ☎️0696689881☎️

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:34 Makina , Fier

Mercedes C class 200 Naft ☎️0696689881☎️

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:26 Makina , Fier

Mercedes E 200 Kompresor

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione