Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Zhongyu Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Zhongyu | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Mar 04:53 Të tjera  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Motorr

1 200 EUR

28 Shk 10:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

ZONGSHENG RX3 400 CC

4 300 EUR

06 Shk 13:19 Të tjera  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Me Dokumenta

900 EUR

30 Sht 11:52 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet motorr 125cc

60 000 LEK

22 Mar 08:59 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

shitet ose nderrohet

2 000 EUR

06 Mar 09:27 Të tjera  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet group papaqi

200 EUR

21 Shk 20:24 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Shkodër

Karkalec 250 Cc I ri

1 800 EUR

31 Jan 23:19 Të tjera  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Shitet motorr invalidi okazion

2 400 EUR

29 Jan 15:14 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

allias

330 LEK

14 Gush 22:36 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

okazion

1 800 EUR

Viti: 2018
07 Gush 17:39 Me katër rrota/ATV  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Motorr me 4 rrota atv

1 700 EUR

Viti: 2014
30 Korr 16:53 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Elbasan

Shitet motorri 72 cc okazion

350 EUR

Viti: 2009
06 Korr 16:12 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

super

2 000 EUR

Viti: 2018
04 Maj 19:43 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet matorr 110 pa letra 0676255103

350 LEK

Viti: 2017
11 Jan 21:12 Skuter  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Korçë

Skuter 150cc

Viti: 2012
09 Korr 19:18 Touring  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

atv motorr me 4 goma

500 LEK

Viti: 2010
15 Maj 10:59 Sportiv  ·  Zhongyu  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

papaq okazion pa letra 300 mije lek

300 LEK

Viti: 2012

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Zhongyu | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione