Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Piaggio Të gjitha në Shqipëria

Beverly , 439
Ciao , 76
Classic , 85
Fly , 21
Hexagon , 33
Liberty , 400
Model Tjeter , 224
MP3 , 66
Skipper , 14
Vespa , 110
X10 , 2
X8 , 19
X9 , 250
Zip , 20

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:02 Skuter  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Tiranë

Piaggio MP3 350 cc 2018

5 500 EUR

Online
Sot 17:34 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

ZVICRA PIAGGIO BEVERLY 300ie

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 17:20 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

PIAGGIO BEVERLY 300cc ie.VITI 2012

2 790 EUR

Sot 12:21 Skuter  ·  Piaggio  ·  Bravo  ·  Shkodër

Piaggio

1 200 EUR

Sot 10:27 Skuter  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Shkodër

Piaggio

1 200 EUR

Sot 10:25 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty S 150cc 2022

2 800 EUR

Sot 09:40 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

ZVICRA PIAGGIO BEVERLY 300ie

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Online
Sot 08:42 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Tiranë

Vespa Gts 300

4 500 EUR

Dje 21:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

PIAGGIO BEVERLY 125cc VITI 2004

1 200 EUR

Dje 20:48 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Timon Beverly 350 viti 2011-2023

135 EUR

Dje 20:47 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Malossi T-Max,X-max,Beverly, Vespa etj

Dje 20:47 Skuter  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Durrës

Kit cilindër Piaggio MP3 300 viti 2011-2018

165 EUR

Viti: 2011
Dje 16:25 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Piaggio beverly 350cc

3 400 EUR

Dje 16:00 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Piaggio GTS 300 ����

4 300 EUR

Dje 15:57 Me katër rrota/ATV  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Piaggio bevery 350

4 700 EUR

22 Maj 18:25 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

��Piaggio��ciao ��

280 000 LEK

22 Maj 13:07 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Korçë

Shitet PIAGGIO LIBERTY 125cc kater kohesh

1 200 EUR

22 Maj 11:01 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Beverly 350

3 000 EUR

22 Maj 10:52 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet piaggo medley 125 i 2019

3 000 EUR

21 Maj 22:51 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Pogradec

Piaggio

1 900 EUR

21 Maj 16:07 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Shitet

1 700 EUR

20 Maj 18:07 Skuter  ·  Piaggio  ·  Classic  ·  Tiranë

��Motorr Piaggio per shitje��

40 000 LEK

20 Maj 04:08 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Lushnjë

Piaggio typhoon x 125 2t

700 LEK

19 Maj 16:56 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Shitet Beverly 500

1 750 EUR

19 Maj 15:02 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Beverly 350 sport

3 200 EUR

18 Maj 17:23 Skuter  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Tiranë

Shitet PIAGGIO MP3 300CC OKAZION!!!!!!!!!

2 300 EUR

17 Maj 09:39 Skuter  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet per 125cc me Marshe

1 000 EUR

17 Maj 09:11 Auto sallon Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Shitet Piaggio Beverly

3 700 EUR

17 Maj 08:33 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Shitet

1 200 EUR

16 Maj 15:10 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Sarandë

PIAGGIO BEVERLY 2022

5 700 EUR

15 Maj 11:05 Skuter  ·  Piaggio  ·  X9  ·  Tiranë

Okazion 1000€

1 000 EUR

14 Maj 21:40 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Ciao  ·  Tiranë

Motorrçiklete

100 LEK

14 Maj 18:03 Skuter  ·  Piaggio  ·  Fly  ·  Tiranë

Piaggio Fly 150

1 300 EUR

14 Maj 12:18 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Piaxho Beverly 200cc

1 700 EUR

13 Maj 15:15 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Piaggio beverly 350 sportturing

3 400 EUR

13 Maj 13:47 Skuter  ·  Piaggio  ·  X9  ·  Tiranë

✅Piaggio x9✅

1 200 LEK

12 Maj 20:10 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Injeksion 2005

2 000 EUR

10 Maj 14:47 Skuter  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Tiranë

Piaggio Liberty 50cc

450 EUR

10 Maj 07:28 Skuter  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Durrës

Vespa 125cc

2 200 EUR

10 Maj 04:52 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

SHITUR !!! Piaggo Beverly 300 cc S

4 600 EUR

Shitësit të Besuar
09 Maj 14:04 Skuter  ·  Piaggio  ·  Zip  ·  Tiranë

Piaggio ZIP SP Polini

3 000 EUR

07 Maj 10:38 Skuter  ·  Piaggio  ·  X9  ·  Tiranë

✅Okazion✅

1 300 EUR

06 Maj 10:15 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Durrës

Beverly 300

2 800 EUR

05 Maj 12:56 Motoçikleta (mbi 50cc)  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Tiranë

Shitet beverly 400 s hpe 2021

5 500 EUR

05 Maj 07:23 Skuter  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Tiranë

Beverly 400hpe

5 500 EUR

04 Maj 23:48 Të tjera  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Shkodër

Vespa PK 1989

03 Maj 20:28 Me katër rrota/ATV  ·  Piaggio  ·  Model Tjeter  ·  Durrës

Shitet tricikel 2mijlion

2 000 LEK

03 Maj 17:46 Skuter  ·  Piaggio  ·  MP3  ·  Tiranë

PIAGGIO MP3 500

6 700 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Piaggio | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione