Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Aeon Të gjitha në Shqipëria

Cobra , 61

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Motoçikleta (mbi 50cc),ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aeon | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Nën 20:31 Sportiv , Tiranë

Motorr

650 EUR

20 Nën 20:05 Skuter , Kavajë

biciklet elektrike

350 LEK

30 Tet 22:35 Kros/Enduro , Bulqizë

ERW E3 ESED

456 EUR

25 Tet 16:26 Sportiv , Lezhë

Shitet

8 000 LEK

20 Tet 14:50 Dyqani Touring , Dibër

sdfsdfsdf

Viti: 2018
24 Sht 23:49 Sportiv , Tiranë

dayang 125 okazion 1100euro i diskutushem

1 100 EUR

12 Sht 20:09 Sportiv , Fier

Shitet

10 400 EUR

05 Korr 17:33 Terren/Offroad , Malësi e Madhe

Atv cobra 220

1 500 EUR Çmimi me zbritje

21 Qer 20:40 Skuter , Tiranë

Motorrino skuter

1 EUR

21 Qer 20:37 Skuter , Tiranë

Diskofren per skuter

20 EUR

24 Maj 04:37 Sportiv , Pogradec

honda grom

1 000 EUR

11 Maj 10:08 Sportiv , Mat

Motorr

400 LEK

06 Pri 16:17 Sportiv , Gjirokastër

Motorr me 4 rrota

500 EUR

29 Mar 11:21 Kros/Enduro , Vlorë

Shiten 2 motora ose nderoen me 1

3 000 EUR

06 Mar 18:12 Të tjera , Vlorë

Motorr

400 LEK

21 Shk 21:22 Sportiv , Sarandë

Shitet për mos përdorimi

150 EUR

18 Shk 08:59 Skuter , Vlorë

Shitet Skuter per femij

30 LEK

10 Jan 20:19 Skuter , Tiranë

Skuter eleltrik

400 EUR

09 Dhj 05:34 Sportiv , Elbasan

Motorr

1 LEK

22 Nën 14:41 Sportiv , Tiranë

Shitet bicikleta

15 000 LEK

02 Sht 12:48 Skuter , Berat

motor

Viti: 2019
31 Korr 15:47 Skuter , Tiranë

Shitet

400 EUR

Viti: 1990
26 Korr 12:37 Skuter , Durrës

skuter elektrik

330 LEK

Viti: 2021
08 Korr 19:12 Sportiv , Tiranë

Biciklete per stervitje

60 EUR

Viti: 2018
23 Qer 05:24 Skuter , Tiranë

E mir

230 LEK

Viti: 2019
20 Qer 20:01 Të tjera , Durrës

Motorr me bateri

2 000 EUR

Viti: 2021
26 Maj 02:50 Sportiv , Tiranë

Carrera TAG HEUER

1 400 EUR

Viti: 2020
26 Pri 15:50 Skuter , Tiranë

Biciklet okazion 70 milek okazion okazion

70 LEK

Viti: 2017
15 Pri 08:24 Të tjera , Tiranë

Shes Biciklete per femije mosha 4-10vjec 10.000 te reja

10 000 LEK

Viti: 2019
10 Mar 11:28 Me katër rrota/ATV , Elbasan

Motor 4x4, Crossland 400 kubik

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
21 Shk 19:14 Me katër rrota/ATV , Durrës

Shitet

150 EUR

Viti: 2003
16 Jan 19:07 Skuter , Durrës

Motorr me bateri

600 EUR

Viti: 2021
05 Jan 12:30 Skuter , Tiranë

Biciklet

110 LEK

Viti: 2021
02 Tet 19:56 Sportiv , Tiranë

Skafande BOX origjinale

150 EUR

Viti: 2018
10 Gush 19:56 Skuter , Tiranë

SHITET MOTORR ME BATERI OKAZION

450 EUR

Viti: 2021
06 Korr 17:40 Sportiv , Tiranë

Biciklet e sapo ardhur nga jasht. Gjendja 9/10

3 000 LEK

Viti: 2002
06 Korr 11:19 Me katër rrota/ATV , Sarandë

Aeon 170cc

1 200 EUR

Viti: 2006
21 Qer 21:20 Skuter , Elbasan

Horibord

140 EUR

Viti: 2019
15 Qer 15:14 Dyqani Motoçikleta (mbi 50cc) , Tiranë

AEON CROSSLAND 400

5 500 EUR

Viti: 2015
Shitësit të Besuar
30 Maj 14:11 Sportiv , Tiranë

Biciklet mtb 280€

300 LEK

Viti: 2010
16 Maj 13:07 Sportiv , Durrës

biciklet

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2018
28 Pri 07:14 Me katër rrota/ATV , Durrës

Biciklete

150 LEK

Viti: 2016
23 Pri 20:36 Skuter , Tropojë

shitet skuteri 150cc

250 EUR

Viti: 2008
21 Pri 00:05 Të tjera , Tiranë

Biciklet

220 LEK

Viti: 1993
21 Mar 10:58 Sportiv , Tiranë

biciklet

Viti: 2020
17 Mar 11:02 Touring , Kukës

shiten goma per motor

150 EUR

Viti: 2018

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Motoçikleta (mbi 50cc) në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Motoçikleta (mbi 50cc) | Aeon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione