Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - VW Volkswagen Të gjitha në Shqipëria

Golf , 74
Passat , 36
T5 , 1
Beetle , 1
Bora , 1
Caddy , 3
Lupo , 3
Phaeton , 1
Polo , 17
Sharan , 8
Tiguan , 1
Touran , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:50 Makina , Tiranë

Okazion urgjent: 3200 euro i diskutueshem

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 17:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Mar 19:32 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy maxi okazion

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 22:28 Makina , Tiranë

Shitet urgjent 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 18:42 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 08:33 Makina , Tiranë

❌️ SHITET URGJENT VW Passat❌

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 12:32 Makina , Gjirokastër

Shitet golf 3 B/G URGJENT

750 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Sht 22:38 Makina , Vlorë

Volkswagen Lupo 1.4

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 22:36 Makina , Durrës

Toura 2.0 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Gush 22:36 Makina , Dibër

Urgjent

500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 17:09 Makina , Tiranë

SHITET URGJENT!!!

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 19:11 Makina , Durrës

Golf 5

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 14:31 Makina , Elbasan

Okzion Golf5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Shk 14:26 Makina , Elbasan

Okazion Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 14:15 Makina , Tiranë

Passat full

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 21:17 Makina , Tiranë

(((SUPER OKAZJON )))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 11:42 Makina , Tiranë

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Jan 18:16 Makina , Tiranë

!! SHITET URGJENT !!

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 19:22 Makina , Tiranë

Golf 6 manual 5500 urgjent

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Nën 18:22 Makina , Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 22:58 Makina , Shkodër

Urgjent ������ passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Tet 12:57 Makina , Shkodër

Shitet Urgjent ������ Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Tet 08:08 Makina , Shkodër

Urgjent �� Passat 2008

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 08:27 Makina , Shkodër

Passat 2008 ( Super gjendje ) ‼️SHITET URGJENT‼️

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 08:39 Makina , Shkodër

‼️Urgjent ‼️e ardhur nga ����

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Tet 19:13 Makina , Shkodër

‼️URGJENT‼️ Pres telefonata ��

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 07:46 Makina , Shkodër

✅ Shitet Urgjent ✅ ( passat 2008 full )

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina , Shkodër

‼️SHITET URGJENT‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 22:36 Makina , Shkodër

‼️Shitet Urgjent ‼️

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Tet 21:35 Makina , Shkodër

Shitet urgjent (passat 2008 full )

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Sht 15:35 Makina , Shkodër

Shitet Urgjent .W Passat sw viti " 2008",

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Gush 02:54 Makina , Elbasan

shitet makina

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Korr 22:33 Makina , Gjirokastër

!!! Okazion!!! Urgjent

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 14:59 Makina , Gjirokastër

shitet urgjent

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 12:27 Makina , Tiranë

Golf 5 2007 SHITET URGJENT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Pri 13:06 Makina , Durrës

VW Polo benzin 2001

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 19:54 Makina , Tiranë

shitet golf 4 viti1999

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Mar 19:19 Makina , Tiranë

Shitet urgjent

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 20:00 Makina , Tiranë

Golf 4 Super ! Shitet Urgjent !!

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 10:13 Makina , Tiranë

SUPER OKAZION - 0677290482

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 22:58 Makina , Tiranë

Gofl 5

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 08:55 Makina , Tiranë

TOURAN 1.9 AUTOMAT OKAZION!!!

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 15:53 Makina , Tiranë

Pasat

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 12:28 Makina , Tiranë

Golf 4 1.9Tdi Okazionnnn

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 13:27 Makina , Tiranë

Golf 5 atomat

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 08:37 Makina , Tiranë

Urgjent!!

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 09:21 Makina , Fier

Vw sharan

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 01:01 Makina , Durrës

Golf 4

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 21:45 Makina , Tiranë

‼️Shitet Urgjent‼️ �� VW Sharan��

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gush 18:19 Makina , Vlorë

Urgjent!!okazion polo 2010 1.6 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione