Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo XC 60 Të gjitha në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo XC 60 | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

04 Qer 19:46
Linku:
Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 00:24 Makina , Fier

VOLVO XC60 VITI 2015 BENZIN ME DOGAN

16 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:35 Makina , Fier

❌️❌️OKAZION 11.300€❌️❌️

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 19:46 Dyqani Makina , Fier

Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK PANORAMA ������������

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 13:02 Makina , Fier

Volvo XC60 3.0L T6 AWD Benzine 2012

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 22:24 Makina , Fier

Shitet vovlo XC60 2.4 nafte

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:41 Makina , Fier

VOLVO XC60 3.0 BENZIN 2014 FULL OPSION

18 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Qer 10:16 Makina , Fier

Okazion!! Volvo XC60 3.0 T6 Design Full Options!!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 09:34 Makina , Fier

��SHITET VOLVO OKAZION��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Pri 14:32 Makina , Fier

Volvo 2012

12 300 EUR

01 Mar 10:40 Makina , Fier

VOLVO XC60 T5 AWD 2015!

19 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Mar 07:49 Makina , Fier

Volvo xc60 Shitet

10 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Gush 11:50 Makina , Fier

Shitet Volvo XC60

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 16:30 Makina , Fier

Volvo Full Panorame

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 12:10 Makina , Fier

Shitet volvo xc 60 2017 okazion

21 Mar 04:27 Makina , Fier

��SHITET VOLVO FULL��

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Shk 23:31 Makina , Fier

volvo cx60 3.0t 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 00:34 Makina , Fier

Volvo Xc60 .2.4 nafte . Automat .2010

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 23:13 Makina , Fier

Volvo XC60 2010 2.4 Nafte

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 18:33 Makina , Fier

volvo xc60

9 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 19:49 Makina , Fier

9.500€ Ne super gjendje

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 09:09 Makina , Fier

Volvo XC60 2010 2.4 Nafte

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Dhj 00:17 Makina , Fier

Hyndai santa fe 2.2 nafte .Automat 2008.

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 00:46 Makina , Fier

Volvo Xc60 .2.4 nafte . Automat .2010

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Dhj 06:58 Makina , Fier

volvo xc60

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 14:30 Makina , Fier

volvo xc60 3.0

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 09:13 Makina , Fier

Shitet Volvo Xc60 Rdesign 3.0 turbo AWD

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 12:17 Makina , Fier

9500e

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 00:54 Makina , Fier

Volvo XC60 R design 2010 motorr 3.0 turbo benzin 281hp AWD

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Tet 21:26 Makina , Fier

VOLVO XC60 T6

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Tet 09:23 Makina , Fier

VOLVO XC60 Full OPTION

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Mar 04:34 Makina , Fier

Volvo XC-60

13 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:22 Makina , Fier

Volvo ne shitje 3.0 benzin viti 2009

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Sht 13:20 Makina , Fier

Okazion Volvo XC60 e 2009 4x4!!!

11 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo XC 60 | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione