Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Corolla Verso ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Corolla Verso në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Sot 07:03 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA VERSO 2:2-D4D-MANUAL VITI 2007-MAKINA ESHT NE

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:03 Makina , Tiranë

✅ Corolla Verso Automat 7 Vendesh Gas/Benz SuperEkonomike

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:27 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!TOYOTA COROLLA-VERSO 2.2 DIESEL 07

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:50 Makina , Kavajë

TOYOTA COROLLA VERSO 2.2 DIESEL

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:01 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Nderrohet

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:23 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota corrolla verso����

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 Makina , Tiranë

Toyota Verso Nafte 2007

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:12 Makina , Shkodër

Toyota corolla verso

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:16 Makina , Tiranë

Toyota corolla verso

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:32 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corrolla Verso - 07

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 15:49 Makina , Korçë

Toyota Corola Verso 2.2 Nafte

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 18:37 Makina , Librazhd

TOYOTA COROLLA VERSO, makine me shume hapesire familjare

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 23:22 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 10:04 Makina , Tiranë

Shitet! Toyota Corolla Versus

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 01:16 Makina , Durrës

Tyota verso 2.2 nafte 2007 manual 6marsha..������������

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 12:01 Makina , Durrës

Shitet toyota corolla verso viti 2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Mar 10:55 Makina , Tiranë

shitet makina familjare super gjendje okazion

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 19:32 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso OKAZION !!!

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 15:56 Makina , Durrës

Toyota Corolla Verso

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 10:02 Makina , Lushnjë

Toyota corolla verso OKAZION

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 18:23 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA VERSO, VITI 2009, MANUALE, MOTORR 2.2 NAFTE

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 18:11 Makina , Tiranë

Okazion

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 18:10 Makina , Tiranë

Shitet makina toyota verso 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 18:06 Makina , Tiranë

Okazion

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 11:28 Makina , Berat

Shitet Toyota

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 18:20 Makina , Tiranë

Shes Toyota Corolla Verso

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 00:40 Makina , Tiranë

Toyota corolla verso

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 11:04 Makina , Tiranë

Toyota Verso 2.2 Nafte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 17:49 Makina , Tiranë

Toyota corolla verso 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 13:20 Makina , Tiranë

shitet

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:25 Makina , Durrës

toyota corola 1.9 naft manual viti 2003 me letra te paguar n

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 15:26 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 13:22 Makina , Tiranë

�� Toyota Corolla Verso ��

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 03:57 Makina , Elbasan

toyota corolla verso 2006

3 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Jan 15:23 Makina , Tiranë

Toyota

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 14:46 Makina , Gjirokastër

Toyota corolla verso

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Jan 22:35 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Jan 08:18 Makina , Elbasan

toyota corolla verso , 2006 , me letra te paguara deri 2024

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 14:53 Makina , Fier

Veizaj Auto Fier

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 15:34 Makina , Fier

Toyota corolla verso

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 17:31 Makina , Vlorë

Toyota

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Dhj 14:39 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso 2006 Nafte 3200 Euro

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:16 Makina , Pogradec

Shitet per arsye mosperdorimi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Dhj 00:18 Makina , Fier

Toyota Corolla Verso

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 00:09 Makina , Fier

Toyota

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 15:32 Makina , Pogradec

Shitet per arsye mosperdorimi

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 22:40 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Verso 2006 Nafte 3500 Euro

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 20:06 Makina , Pogradec

Shitet per arsye mosperdorimi kam mjet tjeter

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Dhj 13:38 Makina , Tiranë

Shitet toyota corolla verso ose ndrrohet me makin benzin gaz

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 22:06 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla Verso OKAZION !!!

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Corolla Verso në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Corolla Verso në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Corolla Verso ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Corolla Verso në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla Verso që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Corolla Verso ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Corolla Verso shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione