Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

a class automat - Makina Të gjitha në Tiranë

Audi , 38
BMW , 22
Toyota , 12
Ford , 11
Volvo , 6
Nissan , 3
Fiat , 2
Smart , 2
Jeep , 2
Porsche , 2
Opel , 1
Hummer , 1
Hyundai , 1
Honda , 1
Subaru , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe a class automat,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj a class automat Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 12:57 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:56 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:54 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte D4D - Station Wagon ����

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

✅SHITET Mercedes Benz Avantgarde E Class 220 Nafte 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Tiranë

Ford focus C-max Benzine / Gaz Automat

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:36 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

10 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:29 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Shitet ose Nderrohet - Volvo XC60 2.4 Naftë - Automat -����

123 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:29 Makina  ·  Volvo  ·  XC 60  ·  Tiranë

Volvo XC60 2.4 Naftë Automat-Sapo ardhur nga Zvicrra��������

9 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 Makina  ·  Toyota  ·  FJ  ·  Tiranë

‼️Nderrohet/ShitetToyota Fj Cruiser 3.0 V6 Automat‼️

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

AUDI Q5 3.0 TDI 2014 ��������

17 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Okazion Benz A class avangard

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:38 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Mercedes A180 cdi Automat class Klass

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:00 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

✅OKAZION AUDI A6✅

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:53 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Tiranë

VW polo 2015��1.4 nafte

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 10:51 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw X5 INDIVIDUAL 40d M-Package ����

29 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:35 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes A class automat benzinë

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:17 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 180  ·  Tiranë

Benzin/Gaz/Automat

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:14 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

‼️Audi Q5 3.0 TDI S-line‼️

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 300  ·  Tiranë

‼️Mercedes Benz E300 Bluetec 2009‼️

7 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:14 Makina  ·  Opel  ·  Antara  ·  Tiranë

‼️AUTOMAT SUPER Opel Antara 2008 ‼️

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Tiranë

Shitet Ford Fokus Ghia, benzine gaz, automat

5 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:52 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

benz 2013��2.2 luk amg full

11 290 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:45 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

golf 2013��2.0 R,line full

8 190 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:17 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 180  ·  Tiranë

B class Automat

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:03 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Shitet e220 automat

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Tiranë

OKAZION JETTA SE 2.5 BENZIN GAZ FULL!!

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:51 Makina  ·  Audi  ·  Q7  ·  Tiranë

OKAZION Q7 3.0 TDI FULL!!

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  X3  ·  Tiranë

BMW X3 , 2011 , AUTOMAT, 2.0 NAFTE, 0692126959

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 19:29 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Tiranë

Mercedes Benz a class automat 1.7 nafte super gjendje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:27 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 280  ·  Tiranë

����EVO 280 BENZINE AUTOMAT 4-MATIC����

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 15:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

A class 200 CDI Automat 2006

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

Benz A-Class 2014 OKAZION

11 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 14:37 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

U shit✅Mercedes Benz A Class ����

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 13:10 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ E-CLASS W212 350 CRDI 2011

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:30 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

Shitet E class 350 Amg line fabrike

11 500 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:13 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 180  ·  Tiranë

Shitet A classi

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:32 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:25 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E clas 350 4matik

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 07:50
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Fiat  ·  500  ·  Tiranë

Okazion Fiat 500 1.2 Benzin 2010

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
Dje 02:54 Makina  ·  Toyota  ·  Avensis  ·  Tiranë

Toyota B/Gaz Automatik Avensis Executive 2.0

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:20 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Tiranë

Touran 6+1 me qera Automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 02:20 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy Me Qera

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 02:18 Auto sallon Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Tiranë

Porsche Cayenne Sport me qera

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 00:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

Shitet ford kuga automat 2013 2.0tdi tkuqe super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:30 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 1.6 naft automat kambio dsg super gjendje

10 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 00:27 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  CC  ·  Tiranë

Pasat cc automat

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 00:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  220  ·  Tiranë

b class Automat

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 00:15 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

SHITET X5 2015 DIZEL MUNDESI NDERRIMI

28 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Pri 22:43 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET FORD KUGA AUTOMAT FULL 4X4 2.0 DIESEL

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj a class automat | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione