Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Suzuki | Jimny

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Suzuki Jimny | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:34 ,

Suzuki Jimny benzin 2003

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 14:08 ,

Shitet Suzuki Jimny

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 10:53 ,

Suzuki jimny

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 23:58 ,

Shitet Suzuki Jimny

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 08:08 ,

Suzuki

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 17:41 ,

Suzuki 1.3 benzine 4x4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Mar 17:35 ,

Suzuki Jimny 1.3 benzine

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Mar 21:42 ,

NUK SHITET

8 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:52 ,

Suzuki jimny 2003 1.3 benxine ne gjendje shum te mir teknike

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 20:35 ,

Suz

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 14:10 ,

Suzuki jimny 1.3 me motorr doich super gjendje

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Dhj 19:39 ,

SUZUKI JIMNY 4x4

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 19:39 ,

SUZUKI JIMNY

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 03:48 ,

Shitet suzuki jimny

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Dhj 19:02 ,

SUZUKI JIMNY 1,4 GAZ,BENXIN 02 MANUAL BLLOKAZH

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 15:23 ,

suzuki jimny 1.3 viti 2007 super gjendje

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Mar 18:59 ,

Shitet Suzuki fuoristrad

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Nën 19:32 ,

Suzuki Jimny 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Nën 19:32 ,

Suzuki Jimny -09

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Maj 11:55 ,

Suzuki

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 11:23 ,

Shiten suzuki jimny

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Tet 13:25 ,

Okazion Suzuki Jimny

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Pri 12:48 ,

Automjet

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 00:56 ,

Pjes per suzuki xhimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
04 Sht 11:42 ,

Shitet suzuki jimny

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Qer 23:11 ,

Autoveture

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 19:33 ,

Okazion Suzuki Jimny 4x4 1.3 benzine

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Maj 16:31 ,

Okazion Suzuki Jimmy

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Mar 14:05 ,

Suzuki Jimny -1.3 -04

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
04 Gush 08:29 ,

suzuki

5 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 21:07 ,

Suzuki Jimny benzin

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Maj 10:39 ,

Suzuki Jimmy 4x4 1.3 benzine

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Pri 09:08 ,

Suzuki Jimmy, 4x4 , 1.3 benzine !!!!!!

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 09:54 ,

Suzuki Jimny -00

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 18:14 ,

SUZUKI JIMNY benzin -01

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Suzuki Jimny | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione