Benz | Shkodër | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 2760
Toyota , 3
Ssangyong , 3
Renault , 3
Audi , 3
Chrysler , 2
Opel , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Jeep , 2
Nissan , 1
BMW , 1
Seat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Smart , 1
Aixam , 1
Bentley , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Shkodër ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

19 Pri 23:14
Linku:
,

MERCEDES E-220 2010 AVANTGARDE MUND TE NDERROHET

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:17 ,

Mercedes Benz C 220 naft viti 2004 Automatik

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:13 ,

Mercedes-Benz B180 Cdi Automat - 2011

6 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:04 ,

Mercedes Benz C 220 viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Mercedes Benz C 200 Benzin/Gaz

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

Shitet mercedes benz

3 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:13 ,

Mercedes C180 Ne Kosove gjendet Makina

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:41 ,

Shitet/Nderrohet Benz A class 170 Naft, Viti 2003

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:54 ,

OKAZION!!! Mercedes Benz W203 / Automat / SW

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

OKAZION / Mercedes Benz C220 EVO / Avantgarde / SW / 2007

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

Mercedes Benz E200 Blueefficiency / 2009 ��������

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Mercedes Benz W203 / C280 V6 / Benzin-LPG / PRINS ☘️����

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:47 ,

Mercedes Vito 220 CDI 115 Naft Manual -08

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:25 ,

Okazion Mercedes - Benz CLK 200

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:12 ,

MERCEDES-BENZ ML-350, Mundesi Nderrimi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

Mercedes Benz Benzin + Gaz

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:44 ,

Mercedes Benz S class S550 full Opsion

9 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 ,

Benz classe c avangarde 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 ,

Benz shiten disqet 17 sport paket

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

Benz classe c 220 sport edition

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:17 ,

Benz classe c shiten pjeset

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:16 ,

benz c320 v6 diesel viti 2006 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 ,

Benz classe c 2009 shiten pjeset

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:15 ,

MERCEDES-BENZ C220 BlueEfficiency-2010

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 ,

Mercedes Benz

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:45 ,

Shitet E 220 evo

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:12 ,

CHRYSLER 300C”OKAZION

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:37 ,

Mercedez Benz ML350 Bluetec

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:03 ,

Benz R klas

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:01 ,

Benz R klas

8 499 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:00 ,

Benz ml

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 07:51 ,

E220 AMG Line 2015

18 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 ,

B200 Diesel automat sport edition

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 ,

S klase 320

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:31 ,

Mercedes-Benz C180 benzinë- gaz

2 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05 ,

Mercedes benz

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

C class 220 CDI

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Mercedes Benz

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:59 ,

Mercedes Benz B Diesel 2012 ���� Nderrohet✅

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:40 ,

Shitet Benz C180 2010

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:30 ,

B class 180

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:29 ,

Mercedes Benz C220 dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:34 ,

Mercedes Benz C klas 220

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:55 ,

Mercedes Benz EVO 220

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:40 ,

ML 320 Bluetec 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:07 ,

MERCEDES-BENZ•C220•BlueEfficiency•2010•Automatike

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:34 ,

Mercedes Benz Evo-320 CDI Avangard

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:30 ,

Mercedes Benz Evo-320

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione