Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Seat Ibiza ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime per Seat Ibiza ne Shitje. Gjej oferten ideale per modele te ndryshme te Seat Ibiza te perdorur apo te ri. Shiko njoftimet per Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat ne shitje me oferta te ndryshme.


Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al, krijo njoftime shpejt dhe leht.Dje 18:43 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Seat Ibiza 1.2 Diesel Sapo Targuar

4 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Dje 17:58 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Makina Me Qera Duke Filluar nga 20 Euro Dita

20 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Online
Dje 15:41 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 2011 1.4 BEZINE

2 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 14:04 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 12:31 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 1.6 TDI I SAPO ARDHUR 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:31 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza 1.4 Nafte, 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 17:41 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA VITI 2008 MOTOR 1.4 NAFTE

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 07:51 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Durrës

Seat ibiza

999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 09:47 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kucovë

Seat Ibiza

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 18:27 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

U shit✅Seat Ibiza ����

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
25 Maj 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 1.6 nafte

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 10:55 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Okazion 3399 euro benzin gaz Viti 2009

3 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 10:25 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkodër

Shitje makine

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:21 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

OKAZION SEAT IBIZA MOTOR 1.4 NAFTE VITI 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 22:44 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT CUPRA SPORTIVE OKAZION ! AUTOMAT 7G !2011!

5 849 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 08:39 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
19 Maj 17:20 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkodër

Seat Ibiza

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 17:41 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Berat

Seat Ibiza

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 03:08 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 3.300 euro okazion

3 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 13:27 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Seat Ibiza ‘Elbasan’

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 10:26 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Tirane

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 12:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shes seat 1.9 nafte

1 700 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:53 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat ibiza 2007 - 1.4 Benzin + Gaz

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 14:02 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tepelenë

Seat ibiza

4 200 LEK

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 23:25 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Lushnjë

OKAZION SEAT IBIZA ����

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Maj 13:30 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 2011 1.6 nafte

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 10:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 21:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Lushnjë

OKAZIONNN SEAT IBIZA ... ME DOKUMENTA����

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Maj 18:30 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Lushnjë

Seat ibiza

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Maj 22:06 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 19:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 17:31 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 16:52 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

4 000 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
27 Pri 15:42 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Fier

Okazion Seat ibiza 1.2 nafte

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 10:53 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkodër

Seat automat

4 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Pri 12:13 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Okazion!!!

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 17:33 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 22:00 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat Ibiza

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 02:54 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

!!!SUPER OKAZION!!! Seat Ibiza 1.4 ��

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Pri 18:59 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Seat ibiza

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Pri 15:05 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Shkodër

Shitet seat ibiza

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 18:19 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.6 Benzin Gaz

3 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 16:40 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Seati ibiza

4 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Pri 12:16 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Elbasan

Seat ibiza 2002

4 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 18:40 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Tiranë

Shitet Seat Ibiza 1.4

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Pri 10:20 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Lushnjë

Seat Ibiza naft

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 08:57 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Seat 1.4 Benzin Automat

4 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 21:43 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Kukës

Sead ibiza

2 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 23:57 Makina  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Vlorë

Shitet seat ibiza

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Jeni duke kerkuar per Seat Ibiza ne Shitje? Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej oferten ideale per ju. Shikoni mijera njoftime dhe blej Seat te perdorur apo te ri.


Blej Seat Ibiza ne Shitje ne MerrJep.al


Kerkoni njoftime ne MerrJep.al dhe gjej Seat Ibiza me çmimet me te volitshme ne Gjithe Shqiperine. Shiko njoftimet per modele te ndryshme te Seat Ibiza ne shitje si: Seat Ibiza, New Leon, Arona, New Ateca, Tarraco, Leon Estate, Cupra Leon dhe shume te tjere ne shitje. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Seat Ibiza ne shitje me çmimet me te volitshme. Blej makina te perdorura apo te reja nga markat e ndryshme ne tregun me te madhe online - MerrJep.al.


Krijo njoftime per Seat Ibiza ne Shitje


Keni Seat Ibiza te perdorur apo te ri qe deshironi te shisni? Krijo njoftime shpejt dhe leht ne Merrjep.al dhe gjej te interesuarit per Seat te modeleve te ndryshme ne mesin e mijera vizitoreve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione