Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Renault Kangoo Shitet në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Makina | Renault Kangoo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 06:47 Makina , Korçë

Reno kangoo 1.2 gas

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:05 Makina , Tiranë

Okazion / shitet Renault Kangoo 1.9D / 2005 gjendje e mire

220 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Mar 14:16 Makina , Korçë

Shitet Renault Kangoo (Super Mjet)

250 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 12:28 Makina , Elbasan

Reno kango 1.9 naft super ekonomike

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 20:05 Makina , Tiranë

Okazion!!!!

4 399 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:21 Makina , Durrës

Shitet

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 12:44 Makina , Fier

Renault Kangoo 2017 , makine mallrash

12 Mar 17:22 Makina , Elbasan

Shitet renault kangoo -98 1.9 nafte

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 13:37 Makina , Gjirokastër

Renault Kangoo

2 500 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 18:50 Makina , Tiranë

Renault kangoo maxi

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 07:27 Makina , Korçë

Reno kango

2 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Shk 18:28 Makina , Skrapar

reno

800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 17:13 Makina , Krujë

Shes renault kango

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Shk 20:35 Makina , Vlorë

RENAULT KANGOO 1.4 I DISKUTUSHEM

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 18:41 Makina , Mirditë

Shitet makina reno kango . Okazion

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 20:56 Makina , Tiranë

renault kangoo 1.9 nafte

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 20:53 Makina , Tiranë

renault kangoo 1.9 nafte

100 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 13:34 Makina , Vlorë

Renault kangoo

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 14:26 Makina , Tiranë

Kangoo

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 09:09 Makina , Berat

Shitet Renault Kangoo

3 000 EUR

18 Jan 18:32 Makina , Tiranë

Shitet reno kango 2012

5 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 11:27 Makina , Tiranë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 19:47 Makina , Durrës

Shitet renault kangoo

1 500 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 12:57 Makina , Elbasan

Renault kangoo 1.5 nafte ne gjendje te shkelqyer

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Dhj 13:05 Makina , Tiranë

Shitet Renault Kangoo

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 07:59 Makina , Lushnjë

Renault

240 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 20:38 Makina , Vlorë

shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Tet 12:21 Makina , Tiranë

Renault trafic 2008

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Tet 10:51 Makina , Durrës

Renault Kango Benzin Gas 1.6

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Sht 21:00 Makina , Durrës

Renault Kangoo

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 18:07 Makina , Tiranë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 19:42 Makina , Berat

Reno kangoo okazjon

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Korr 19:26 Makina , Tiranë

Shitet kango

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 07:53 Makina , Tiranë

Reno kango viti 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 15:59 Makina , Fier

Shitet renault kango

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 17:44 Makina , Durrës

Makin Renault Kango

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 15:03 Makina , Tiranë

RENAULT KANGO 1.5 NAFTE 2007

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 13:48 Makina , Fier

Shitet

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 11:42 Makina , Tiranë

Renault Kangoo 1.5Dci 05/2007 kondicioner

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 21:33 Makina , Librazhd

Shitet Renault Kangoo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 00:32 Makina , Durrës

Shitet per arsyje mos perdorimi

900 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 11:32 Makina , Durrës

Renault Kangoo

280 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:15 Makina , Berat

Reno Kango

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 21:14 Makina , Elbasan

Renault kangoo

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 19:52 Makina , Tiranë

Rreno kango

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 17:35 Makina , Tiranë

Shitet renault kangoo

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 10:52 Makina , Berat

renault kangoo 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Makina | Renault Kangoo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione