Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Per pjes - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 140
BMW , 128
Audi , 112
Fiat , 78
Opel , 68
Renault , 66
Nissan , 50
Mitsubishi , 50
Land Rover , 42
Peugeot , 42
Toyota , 31
Alfa Romeo , 30
Citroën , 27
Hyundai , 24
Volvo , 21
Jeep , 20
Jaguar , 19
Chrysler , 17
Kia , 16
Smart , 16
Chevrolet , 14
Rover , 12
Seat , 11
Honda , 10
Suzuki , 9
Mazda , 8
Lancia , 6
MG , 5
Daihatsu , 5
Acura , 4
Ssangyong , 4
Daewoo , 4
MINI , 3
Škoda , 3
Lincoln , 3
Saab , 3
Subaru , 3
Lexus , 3
Porsche , 3
Isuzu , 2
Maserati , 2
Dodge , 2
Buick , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Landwind , 1
Yugo , 1
Infiniti , 1
Aixam , 1
UAZ , 1
Bentley , 1
Piaggio , 1
Tata , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Per pjes,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Per pjes Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:31 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������ LEXUS IS-220 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 20:31 Makina , Vlorë

������OKAZIONNN������LEXUS 220 NAFT

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Dje 19:13 Makina , Fier

PJES PER JEEP WRANGLER 2007 2015

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online
Dje 18:56 Makina , Tiranë

S 500 BENZIN 4 MATIC

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Dje 16:59 Makina , Lezhë

Audi A4 1.8turbo kabriolet (pjes)

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 16:51 Makina , Durrës

E klas 220 cdi evo

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:22 Makina , Tiranë

PJESE kembimi Opel Corsa benzin+nafte

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Online
Dje 14:17 Makina , Tiranë

SHITET MOTOR 240D PER W123

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:13 Makina , Tiranë

SHITET W123 PER PJES AMERIKAN

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:20 Makina , Mallakastër

Shitet benz cklas 2.7 cdi kambio automat

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:19 Makina , Tiranë

Smart Center - Shitje - Pjes Kembimi - Servis

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:55 Makina , Durrës

Nissan Almera Nafte

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:48 Makina , Lezhë

Bmw Compakt & Bmw 530

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 Makina , Lezhë

Fiat 1.3naft & 1.9jtd

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:48 Makina , Lezhë

Ford ka (pjes)

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:48 Makina , Lezhë

Kia carnival 2.9 turbo (pjes)

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:48 Makina , Lezhë

Fiat punto benzin (pjes)

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:30 Makina , Tiranë

porsche cayenne 2005 4.5 benzin + gaz

11 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 06:42 Makina , Tiranë

Blejm makina per pjes 0683655766

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 01:27 Makina , Tiranë

E class

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
30 Maj 17:17 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Premium LE 4.0 V6 Benzin-Gaz 7Vende 2011

12 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
30 Maj 17:13 Makina , Tiranë

Nissan Pathfinder Platinium 3.5 Benzin-Gaz

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
30 Maj 14:24 Makina , Tiranë

Sllon

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Maj 09:09 Makina , Tiranë

Ford focus benzin gaz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 16:35 Makina , Durrës

Audi A8 per pjese kembimi

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Online
29 Maj 00:20 Makina , Durrës

pjes kembimi per slk r170

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 14:34 Makina , Tiranë

Shitet me pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Maj 07:54 Makina , Tiranë

Per pjes Saab 9-5 2.3 aero 280hp

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 15:16 Makina , Lezhë

Bmw E60 per pjes

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 13:41 Makina , Peqin

pjes per e class w211

400 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 18:54 Makina , Shkodër

Ford fiesta

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Maj 14:57 Makina , Tiranë

Mercdes benz vito

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 09:09 Makina , Kavajë

1.6 benzine/gaz

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 18:37 Makina , Gjirokastër

Mercedez Benz 190

2 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Maj 15:06 Makina , Tiranë

Mercedenz Benz B Clase “ Benzine+Gaz “

5 500 EUR

25 Maj 08:28 Makina , Kukës

Audi a4

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:23 Makina , Kukës

Opel astra

1 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 22:13 Makina , Tiranë

�� Mercedes Benz C200 CDI Automatik C Klasse - C Classe

3 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 19:42 Makina , Tiranë

SHITET NDËRROHET SUPER GJENDJE

12 500 EUR

24 Maj 18:35 Makina , Korçë

Toyta Land Crusier

14 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 13:07 Makina , Kurbin

190

Viti: 1992
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Maj 17:05 Makina , Tiranë

Toyota okazion 4.2 turbo mundesi nderrimi

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Online
21 Maj 01:41 Makina , Tiranë

Pjes per xhipa modele te ndrryshme

Viti: 1997
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Maj 14:31 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDËRROHET ME MAKINË MË TË VOGËL

12 500 EUR

19 Maj 01:06 Makina , Tiranë

VW Polo krekoj pjes 2014

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Maj 10:46 Makina , Tiranë

Pjes per benza w201 w124

11 LEK

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Maj 09:38 Makina , Tiranë

Clk 220 evo 2007 PER PJES

1 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 23:44 Makina , Durrës

C class

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Maj 10:01 Makina , Elbasan

Subaru outback naft per pjes kembimi 4x4

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Per pjes | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione