automatike | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 11192
VW Volkswagen , 4027
Audi , 2394
BMW , 1590
Toyota , 1083
Ford , 837
Opel , 650
Smart , 488
Citroën , 473
Volvo , 400
Peugeot , 379
Renault , 379
Fiat , 366
Hyundai , 345
Land Rover , 327
Nissan , 289
Jeep , 178
Seat , 133
Škoda , 104
Mitsubishi , 103
Kia , 98
Lancia , 86
Jaguar , 82
Porsche , 82
Chevrolet , 80
MINI , 78
Mazda , 66
Chrysler , 54
Ssangyong , 50
Honda , 43
Alfa Romeo , 41
Suzuki , 34
Dodge , 23
Rover , 18
Saab , 18
Daihatsu , 16
Subaru , 13
Infiniti , 8
Isuzu , 6
Cadillac , 5
Daewoo , 5
Acura , 4
Lexus , 4
Dacia , 3
Hummer , 3
Maserati , 3
Lincoln , 3
Ferrari , 3
Buick , 2
GMC , 2
Bentley , 2
Spyker , 1
Pontiac , 1
MG , 1
Aixam , 1
Triumph , 1
Corvette , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatike,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatike Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:03
Linku:
Dyqani ,

LAND ROVER DISCOVERY SPORT, VITI 2018, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

24 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:02
Linku:
,

VW Touran 2.0 Tdi automat 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 12:34
Linku:
,

ML 350 Bluetec / 2013 Full / BTC-XRP-DOGE-ADA-BNB: Accepted

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:28
Linku:
,

E CLASS 350 CDI LOOK AMG

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:01
Linku:
,

GOLF VI 2.5 BENZINE/GAZ AUTOMAT VITI 2011 FULL OPTIONS!!!

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 11:29 ,

Audi A3 2.0 TDI Highline 2008 Automat

6 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Mercedes-Benz B Class 200 CDI 2007 Automat

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:29 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Mercedes Benz ML 320

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

MAZDA 6 2.0 BENZIN AUTOMAT 2007

3 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI 2008 Automat

7 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 ,

Mercedes-Benz A Class 180 CDI 2008 Automat

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:29 ,

Mercedes-Benz C Class Elegance 220 CDI 2008 Automat

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:29 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:29 ,

BMW X5 Look M 3.0 nafte 2012

10 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:29 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

C-Class 220 Dissel Automatik

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Toyota Yaris Automatike+liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

�� C - Class 200 CDI ������

4 320 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:28 ,

Audi A4

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:27 Dyqani ,

SHITET MERCEDES BENZ A200 AVANTGARDE AUTOMAT CH��

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:27 ,

S-Class AMG Packet

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27
Linku:
,

OKAZION 6500 euro

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:27 ,

Volkswagen Passat 2.5 benzin-gas 2014

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:27 ,

Audi A6 2.0 TFSI 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:26 ,

AUDI A3 PREMIUM PLUS INDIVIDUAL FULL OPTIONS

8 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:26 ,

Mercedes Benz A180 Nafte 2006

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:25 Dyqani ,

MERCEDES BENZ. C 200 VITI 2008 AUTOMAT

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:25 ,

⭕ Shitet AUDI A8 Super gjendje ⭕

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 ,

Audi a4 quattro 2.0 tfsi

10 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:23 ,

Audi A7 S LINE 3.0 TDI NDERROHET !!!!!!

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:22 ,

Forrd Fusion • 1.4 Nafte • Kambio Automatike

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:22 ,

C.klas.220 cdi.

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:22 ,

Toyota Auris • Kambio Automatike • Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:22 ,

Toyota rav4 Facelift

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:21 ,

Audi A6 Shitet ose nderrohet

4 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:20 ,

⭕ Shitet Touran Super Gjendje ⭕

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

⭕ Shitet Okazion Mercedes C 270 ⭕

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:19 Dyqani ,

Shitet ose nderrohet Audi A4 allroad2.0 benzin

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:19 ,

Merzcedez benz

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:19 ,

Hyundai i40 2.0 benzin-gaz

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 11:19 ,

OKAZION Mercedes A170 benzin Automat Navi sensor -09

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:19 ,

Audi A5 Quattro 3.2 fsi Benzine

8 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatike | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione