Goma | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 19895
VW Volkswagen , 9449
Audi , 4504
Ford , 4377
BMW , 3317
Opel , 2307
Toyota , 1883
Fiat , 1704
Renault , 1190
Peugeot , 899
Smart , 756
Nissan , 739
Land Rover , 736
Citroën , 582
Mitsubishi , 477
Volvo , 433
Seat , 425
Hyundai , 380
Porsche , 341
Alfa Romeo , 307
Škoda , 246
Jeep , 228
Lancia , 226
MINI , 208
Chevrolet , 169
Suzuki , 162
Mazda , 149
Kia , 149
Honda , 128
Jaguar , 122
Chrysler , 90
Ssangyong , 75
Rover , 56
Daewoo , 49
Saab , 44
Dodge , 41
Acura , 40
Aixam , 39
Daihatsu , 22
Cadillac , 19
Infiniti , 15
Isuzu , 14
Hummer , 14
Lincoln , 13
MG , 13
Dacia , 12
GMC , 11
Subaru , 11
Buick , 7
Tata , 7
Ferrari , 6
Lada , 5
Artega , 5
Bentley , 5
Lexus , 5
Maserati , 4
TVR , 3
Alpina , 3
Pontiac , 3
Piaggio , 2
KTM , 2
Lotus , 1
BAIC , 1
NSU , 1
Bugatti , 1
Landwind , 1
Trabant , 1
Yugo , 1
Maybach , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Goma,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Goma Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:41
Linku:
,

Shitet Golf Vll

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 15:14
Linku:
,

��Audi A4 Avant 2.0 TDI Automat��

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:21
Linku:
,

Okazion C300 Benz 4Matic benzine-Gaz,2010

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:57
Linku:
,

Bmw Seria 5 ///M-Packet (Full Extra)

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:56
Linku:
,

Shitet VW 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:18 ,

Volkswagen Golf 2.0TDI 2006 Manual 6+R

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen Golf 6 1.6 TDI Bluemotion 2010 Automat

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:18 ,

SHITET VOLVO S60, 2.4 Benzine + Gas

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen 6

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2014 Individual Automat

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:18 ,

Mercedes-Benz C Class 200 CDI 2008 Automat Disqe BBS

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:18 ,

MERCEDES C180 COMPRESOR BENZIN AUTOMAT 2009

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen Polo 1.6 TDI Bluemotion 2011 Manuale 5+R

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen Golf 1.6 TDI Bluemotion 2012 Automat

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:18 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

TOURAN AUTOMAT 2.0 NAFT!!!!

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18 ,

Audi A4 Avant 2.0 TDI Highline 2009 Automat

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:18 ,

DODGE CALIBER SXT VERSION EUROPIAN !!!!!!

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:18 ,

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 2010 Automat

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:17 ,

MITSUBISHI BENZIN AUTOMATIKE

3 490 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:17 ,

Shitet/Nderrohet Fiat Grande Punto 1.4 Benzine

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:17 ,

⚜️Mercedes Benc E Clas 220 Avangard Vit 2010⚜️

9 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 ,

Mercedes benz c class 220

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:16 ,

Vw Golf GTI edition

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:16 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

⚜️Mercedes Benc A Clas 170 nafte Automatike⚜️

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:16 ,

Shitet ML 350

22 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:16 ,

Mercedes benz C280 benzin gaz

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:15 ,

MERCEDES E-CLASS E220 CDI AUTOMATIC

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:15 ,

Volkswagen Polo 1.4 Benzin/Gaz. 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:15 ,

Shitet Audi A7 Super gjendje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 ,

TOYOTA COROLLA VERSO

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

�� Shitet Audi A4 Super gjendje ��

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:15 ,

Volkswagen Touran 1.9 Diesel. Manuale. 7 vendeshe.

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:14 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

Range Rover Sport 2008

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 ,

Ford Fusion 1.4 nafte.me letra te paguara.viti 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:14 ,

fiat punto 1.2 2004 b-gaz

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:14 ,

Mercedes Benz A Class

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

Mercedes-Benz B250 AMG

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:14 ,

Mercedes Benz C-220 Diesel. Automatike.

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:14 ,

Shitet Audi Q7 4.2 Tdi V8 Prestige

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - for tow - Diezel

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - for tow

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - For Tow - Super

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart center - for tow

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - for tow - 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - BRABUS - ��

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:14 Dyqani ,

✅Audi A6 3.0 naft S line✅

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:14 ,

Smart Center - for tow - super

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

Smart center - For Tow

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 14:14 ,

toyota auris 1.4 nafte manual 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Goma | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Goma Goma Goma Goma Goma goma Goma Goma Goma goma

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione