Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kamez | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Audi , 20
Ford , 10
Peugeot , 9
BMW , 6
Fiat , 6
Opel , 5
Renault , 5
Toyota , 5
Škoda , 4
Smart , 4
Nissan , 3
Volvo , 3
Citroën , 2
Kia , 2
Daewoo , 1
Jeep , 1
MINI , 1
Seat , 1
Suzuki , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kamez,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj kamez Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:24 ,

�� SHITET �� Vw Golf 7 1.6 Diesel BlueMotion Full Option

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:24 ,

✅ SHITET ✅ Sprinter 313 Cdi Diesel 2.2 Manual 6+R 2014

11 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

�� OKAZION ��Skoda Roomster 1.4 Tdi Diesel / Manual 5+1

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:24 ,

�� OKAZION �� Peugeot 1007 1.4 Benzine / Manual 5+R

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Qer 19:50 ,

TOKE NE KAMEZ 2350METRA

138 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Qer 19:50 ,

Toke Okazion 2350metra

138 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 16:22 Dyqani ,

GOLF 5 ME QERA

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 16:01 Dyqani ,

Audi A4 2009 S-line me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 11:14 ,

Peugeot 207 SW 1.6 disel Manual 2009 okazion shira

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Qer 11:14 ,

Peugeot ,Pezho 207 SW 1.6 Manual 2009 shira

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 22:11 ,

Nisan navara

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 07:25 ,

Shitet Nissan Mikro

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Qer 17:46 ,

Toyota Auris

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 22:02 ,

touran okazion 1.9 naft okazion

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 22:43 ,

Touran okazion shitet okazion 1.9 naft

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 19:02 ,

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 23:58 ,

Shitet Golf 5 Plus Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 14:46 ,

Toyota Yaris

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 19:05 ,

VW Polo

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 22:18 ,

Audi

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Pri 20:26 ,

Toyota Auris

8 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

Fiat Punto dizel

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

shum lloj makinash ne Kamez Tirane

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 05:52 Dyqani ,

Mercedes Benz dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
22 Shk 14:26 Dyqani ,

Peugeot 206

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
22 Shk 13:55 Dyqani ,

Toyota Corolla Verso

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 13:46 Dyqani ,

Ford C Max

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 10:34 Dyqani ,

Nisan Micra

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Shk 10:22 Dyqani ,

Skoda Fabia

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 22:13 Dyqani ,

Volvo S40

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 21:46 Dyqani ,

Volvo V50

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 09:57 ,

okazion audi a4

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:25 ,

Okazion Volvo V50

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 20:22 ,

shitet a3 1.9 nafte

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 02:30 ,

Kamez

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 12:32 ,

Ford Focus 1.8 Nafte

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 16:18 ,

audi a3-1.9 nafte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 18:14 ,

Pezho 307 benzin-gaz e 2002

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Nën 21:50 ,

Suzuki Grand Vitara

8 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 12:13 ,

Shitet Mercedes Benz 16 milion Leke Okazion

16 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Tet 21:31 ,

Kamez valias

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 10:03 ,

Kamez/ valias

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 12:05 ,

Kamez valias

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 12:05 ,

Kamez/ valias

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 18:47 ,

Mercedez benz kamez/tirane

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 20:06 ,

tani

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kamez | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione