Makin pune | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Opel , 66
Ford , 63
Fiat , 46
Audi , 35
Renault , 28
Peugeot , 26
BMW , 23
Nissan , 15
Alfa Romeo , 12
Toyota , 11
Citroën , 9
Chrysler , 5
Seat , 5
Hyundai , 4
Honda , 4
Smart , 4
Volvo , 3
Jeep , 3
Mazda , 2
MINI , 2
Daewoo , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Suzuki , 1
Hummer , 1
Škoda , 1
Jaguar , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
MG , 1
Subaru , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Makin pune,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Makin pune Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:26
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 09:20 Dyqani ,

Range Rover Vogue Autobiography

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Mercedes Benz Vito Tourer CDI

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 09:20 Dyqani ,

Volkswagen Caddy 2.0 TDI

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:19 Dyqani ,

BMW X1 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Volkswagen Golf 7 TDI

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:19 Dyqani ,

Audi S8 Plus Full Option

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 09:19 Dyqani ,

BMW X5 2019

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:06 ,

GOLF5-NAFT-200CC-TDI-VITI-2005. MANUAL

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:14 ,

Shitet

135 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:08 ,

E KLAS 2011

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:15 ,

Lupo

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:57 ,

OKAZION!! Golf Plus 2.0 Naft Automat

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26
Linku:
,

!OKAZION! VW CADDY MAX, AUTOMAT,1.9 DIESEL, 2010, GJERMANIA

8 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:54 ,

MB vito 2.2 ne gjendje perfekte ❌nderrohet❌

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:27 ,

Okazion 1200€ Mercedes Benc W202 viti 2000 manual 2.2 Nafte

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 21:53 ,

❌okazion, c klass 220cdi automat

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 17:54 ,

Shitet+Nderohet1.6 Benzinë+gaz viti 2002 dokumentat1 vit

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 11:53 ,

Passat automat 2008 Okazion

3 990 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 11:53 ,

Mercedes Benz cls 2008 Okazion!!

7 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 11:53 ,

Audi a3 s line fabrike automat okazion!! 2008

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 17:42 ,

TOYOTA COROLLA "SHITET" OKAZION

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 06:21 ,

BMW 530d viti 2009

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 06:21 ,

��������C klass 220 Automatik ����

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 11:44 Dyqani ,

OKAZION✅ TOYOTA YARIS 1.0 ✅ (Pranim Pagese Me Crypto)

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Pri 11:44 Dyqani ,

Mercedes Benz c220 (Motor EVO) Pranim Pagese Me Crypto

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 11:43 Dyqani ,

✅OKAZION PER 5 DIT MERCEDES BENZ CLA200 2018

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 14:18 ,

VW T4 Caravalle 1996

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 14:02 ,

Ford Galaxy 2.0 naft 2008

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Pri 18:10 ,

audi a8 3.0 nafte quatro 04 super gjendje

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 22:04 ,

Ford mondeo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 18:54 ,

Makin per pune

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 11:10 ,

AUDI A3 SPORTBACK KAMBIO AUTOMATIKE S-Tronic

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Pri 04:20 ,

Peugeot 206

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 14:22 ,

OKAZION FIAT PUNTO EVO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Mar 14:21 ,

OKAZION RENAULT Megane

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:07 ,

Opel corsa 1.7 nafte viti 1999

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Mar 23:29 ,

E 220 cdi shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 20:36 ,

shes peugot 306 viti 2000 manual

600 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 19:41 ,

Toyota corolla

20 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Mar 01:11 ,

❗️Super Okazion BMW X5❗️

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 12:45 ,

Ford focus super gjenje

1 750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 21:55 ,

Fiat Doblo ndrohet

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:58 ,

Shitet ose ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 11:59 ,

renault scenic

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Makin pune | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione