Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Infiniti FX Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Infiniti FX | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

24 Maj 12:42 Dyqani Makina , Tiranë

Infiniti FX automat

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
14 Maj 12:20 Makina , Tiranë

Infiniti FX35 Benzin/Gaz, Full Options,Kamera 360°

10 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Nën 20:26 Makina , Fier

Infinity fx 30d S

17 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Gush 11:30 Makina , Tiranë

INFINITI seria luksoze fx45 OKAZION

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 11:33 Makina , Tiranë

Infiniti okazion

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Korr 22:57 Makina , Tiranë

Shitet iveco

Viti: 2004
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Jan 12:49 Makina , Tiranë

Infiniti gas benzin

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 16:12 Makina , Sarandë

Infinity fx35

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Tet 17:43 Makina , Durrës

infiniti PREMIUM FULL OPTIONAL

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Tet 11:26 Makina , Tiranë

Infiniti FX30d

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 18:55 Makina , Tiranë

Infiniti FX35

12 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 19:14 Makina , Elbasan

Okazion Infiniti fx

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 15:05 Makina , Tiranë

��Okazion��

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Korr 01:11 Makina , Tiranë

Shitje

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Shk 13:48 Makina , Tiranë

Infiniti fx35 Shitet/Nderrohet

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Jan 10:21 Makina , Tiranë

Shitet okazion

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Dhj 09:49 Makina , Tiranë

Infiniti

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Nën 19:36 Makina , Durrës

Shitet infiniti FX35

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Tet 19:39 Makina , Tiranë

Lavastovilie dhe makin Akulli e Re kartoni

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 15:19 Makina , Elbasan

Infiniti 4.5 benz i okazion

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Korr 11:28 Makina , Tiranë

NISSAN INFINITI FX35. 5.0 VITI 2011.75000 KM

31 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Korr 11:20 Makina , Fier

INFINITI FX35, 2011, LLUKS DHE SHUME E PASTER

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
29 Maj 23:02 Makina , Durrës

Foristrada infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 11:27 Makina , Durrës

Shes foristrad infiniti FX35

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 10:36 Makina , Durrës

Infiniti FX35 Gaz-Benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Mar 19:57 Makina , Durrës

Foristrada infinit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 17:54 Makina , Durrës

Shes foristrad me letra te rregullta

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 16:41 Makina , Durrës

Ne gjendje shume te mire

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Jan 20:55 Makina , Durrës

Shes Foristrad Infiniti FX35 Gas-Benzin 2004

9 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 11:05 Makina , Tiranë

Infinit 3.5 benzin - gas

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 12:50 Makina , Shkodër

Okazion Infinity FX 35 9000 Euro

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Sht 16:29 Makina , Pogradec

Infiniti fx35 4x4

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Korr 00:41 Makina , Tiranë

Infiniti fx 35

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
22 Shk 09:58 Makina , Tiranë

shitet makina

13 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Sht 10:38 Makina , Tiranë

OKAZION Infiniti Fx

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Pri 22:31 Makina , Elbasan

Shitet kamioncine Iveco

252 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Mar 15:11 Makina , Tiranë

INFINITY FX35 AUTOSPORT

10 500 EUR

01 Shk 14:59 Makina , Tiranë

Infiniti FX35

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Dhj 12:11 Makina , Tiranë

Infiniti FX

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Nën 10:13 Makina , Durrës

Okazion Infiniti FX -05

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Sht 20:04 Makina , Tiranë

OKAZION

11 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Korr 10:43 Makina , Durrës

Infiniti FX45 -05

12 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Qer 16:25 Makina , Tiranë

Shitet makine Infiniti

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Qer 10:17 Makina , Tiranë

Infiniti FX benzin -06

17 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Pri 14:57 Makina , Fier

Infinity F4 4.5 Benzin+Gaz Sekuencial Full Options

10 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Makina | Infiniti FX | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione