Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford edge - Makina Të gjitha në Shqipëria

Ford , 39
Audi , 33
BMW , 22
Land Rover , 11
Toyota , 9
Fiat , 6
Nissan , 4
Mazda , 2
Chrysler , 2
Opel , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Citroën , 2
Volvo , 2
BAIC , 1
Suzuki , 1
Kia , 1
Peugeot , 1
Dodge , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford edge,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Ford edge Të gjitha | Makina | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:41
Linku:
Makina  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo automat, 1.3 nafte,Viti 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 17:00 Makina  ·  Ford  ·  Escape  ·  Tiranë

Super Okazion Ford Kuga Escape 1.6 Benzine GAZ Automat -16

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Q5 me qera, Audi me qera, makina me qera rinas

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 for rent me qera. makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 jepet me qera. SUV for rent albanai. Luxury SUV rent

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:43 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

Audi Q5 me qera for rent makina me qera Rinas

65 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera Audi me qera Rinas car rental

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:39 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi me qera makina me qera car rental audi me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 7 me qera / Makina ekonomike me qera/ golf me qera/

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:05 Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Durrës

Audi Q5 2.0 quattro full 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:03 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera Golf me qera Car rental rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:00 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. makina me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:56 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me Qera / Makina me qera / Car Rental

79 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:52 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover me qera. luxury car rental albania tirana

79 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:49 Auto sallon Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Evoque  ·  Tiranë

Range Rover Evoque me Qera / SUV me qera / Car Rental

79 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:43 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:40 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent/ car rental

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:34 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen me qera. Golf me qera. Car rental. rent a car

29 EUR / ditë

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:33 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf 5 ����

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:17 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:11 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera rinas/ car rental Airport rinas/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:08 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Volkswagen Golf 7 Automat me qera/ to rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 15:05 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:59 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 for rent me qera. makina me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:55 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A4  ·  Tiranë

Audi A4 me qera/ makina me qera/ car rental/ audi me qera

35 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 14:47 Makina  ·  BMW  ·  330  ·  Tiranë

BMW 330d manual

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 14:47 Makina  ·  Toyota  ·  Yaris  ·  Elbasan

Toyota Yaris 1.33 Benzin Manual 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:47 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Elbasan

Mercedez Benz E 220 CDI AUTOMAT 2011

10 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:47 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Elbasan

Volkswagen Golf 6 GTD 2.0 TDI Automat 2010

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Mercedes Benz 204 C 220 CDI AMG LINE 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shitet Vufer + Amplifikator Bashke me Fishat Gati Per Montim

150 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:46 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Elbasan

Shitet bagazhiar ne gjendje te mire me te gjitha aksesoret

220 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Elbasan

Shiten Disqe + Goma 225 /45 /R17 AMG Origjinal Dy te gjere

440 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:32 Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Durrës

Audi A6 3.0 supercharger 2010 okazion

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:32 Makina  ·  Audi  ·  A8  ·  Durrës

Audi A8 3.0T 2015 mundesi ndrrimi

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:53 Makina  ·  Nissan  ·  Navara  ·  Korçë

Nissan Navara 2.5 OKAZIONNN

10 790 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Elbasan

E 350 bluefficent Coupe panoram amg packet

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:27 Makina  ·  Audi  ·  S3  ·  Elbasan

Audi S3 fabrike 310hp 100 mij klm origjinale m ndrrimi

22 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  730  ·  Elbasan

Bmw 730d 2014 full options

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:27 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Elbasan

Bmw X5 3.5d M5.0d look origjinal panoram full m ndrrimi

27 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:25 Makina  ·  Porsche  ·  Cayenne  ·  Elbasan

Porsche cayenne 3.0 naft panoram 8g zvicer

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:44 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Makina ekonomike me qera/ rent a car albania/ golf 7 me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:37 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

Golf me qera Car rental/ car Hire/ Golf me qera

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:30 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

makina me qera tirana vW golf 7 economy cars for rent

29 EUR / ditë

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 11:01 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Ford Transit 9 vendesh Furgon me qera 9 vende/ 9 seater van

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon 9 vendesh me qera Rinas/ Van for rent/ Furgon me qera

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:54 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Tiranë

Furgon me qera 9 vendeshe/makina me qera rinas/ rent a van/

69 EUR / ditë

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Sot 10:19 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  G 63 AMG  ·  Durrës

Mercedes Benz G 63 AMG look 2022

77 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:55 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Durrës

Ford Fiesta ST 1.5 TDCI mundesi nderrimi

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:06 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 6+1 (7 seater) rent a SUV foristade

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar
Dje 22:02 Auto sallon Makina  ·  Mitsubishi  ·  Outlander  ·  Tiranë

Mitsubishi Outlander 7 Vendeshe (6+1) me qera/ to rent

45 EUR / ditë

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford edge | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Ford edge në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Jetta
  • ford edge në kategorinë Makina | Hyundai | Santa Fe
  • ford edge në kategorinë Makina | Mercedes-Benz | ML-Class
  • Ford edge në kategorinë Makina | VW Volkswagen | Phaeton
  • Ford edge në kategorinë Apartamente
  • Ford edge në kategorinë Makina
  • ford edge në kategorinë Makina | Ford | Edge
  • Ford edge në kategorinë Automjete
  • Ford edge në kategorinë All Category
  • Ford edge në kategorinë Pjesë këmbimi

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione