Cc | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Smart , 412
Peugeot , 209
Toyota , 199
BMW , 154
Audi , 110
Opel , 103
Ford , 98
Fiat , 57
Renault , 50
Hyundai , 47
Nissan , 39
Citroën , 30
Kia , 29
Chevrolet , 26
Jeep , 24
Land Rover , 23
Mitsubishi , 17
Daewoo , 17
Mazda , 13
Seat , 13
Honda , 11
Chrysler , 10
Porsche , 10
Volvo , 9
MINI , 8
Suzuki , 8
Škoda , 8
Dacia , 7
Jaguar , 7
Ssangyong , 7
Lancia , 7
Dodge , 6
Isuzu , 5
Acura , 4
Daihatsu , 3
Subaru , 3
Alpina , 2
Saab , 2
Lada , 1
Hummer , 1
Rover , 1
Lincoln , 1
Pontiac , 1
GMC , 1
Bentley , 1
Maybach , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cc,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cc Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:50
Linku:
,

Ne shitje ML 350 Bluetec

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:51
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI Benzine/gaz automat 09

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:35 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 05:35 ,

Volkswagen CC 2.0 TDI Sport Bluemotion Highline 2010 Automat

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 04:54 ,

Mercedes Benz 220 Automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 04:11 ,

Bmw 535d m packet individual full 16900€

16 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:32 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:31 ,

Mercedes-Benz C300 4Matic 2012

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 02:07 ,

��OKAZION�� VW Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:33 ,

❌SHITET ML 350❌

22 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:45 ,

shitet

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:05 ,

Volkswagen Phaeton

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:53 ,

Smart 800 cc nafte 2011 OKAZION

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:52 ,

Okazion CC 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:48 ,

E class 220cdi Avangard 2010 mak. ekonomike //nderrohet

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:48 ,

Mercedes Benz E220 blueficient Automat 2010-2011

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 ,

M.Benz C200 Kompressor Automat Benzine+Gaz

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:45 ,

Mercedes benz C220

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:40 Dyqani ,

Mercedes-Benz ML 350 Bluetec-Viti 2010‼️

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

ML ML350 Bluetec 4 Matic AMG Panorama 2012

17 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:34 ,

Passat-cc 2.0 Nafte automat viti 2014

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:34 ,

Passat-cc 2.0 nafte automat viti 2013

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:30 Dyqani ,

Audi S6 V8 T 420 Hp

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:30 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:18 Dyqani ,

Auto fortuzi

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:06 ,

FULL 2013 (nderohet)

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 23:02 ,

OKAZION super gjendje C 220 CDI Avantgarde 2005 ///Evo

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Passat CC Full Option

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Shitet Ford Mondeo SW 1994 Gaz /benzine

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:15 ,

VW PASSAT CC AUTOMAT DSG GAZ BENXIN 2010 FULL

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:06 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:02 ,

Mercedes-Benz Ml 350 Bluetec 4-matic AMG package

20 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:02 ,

��OKAZIONNN MUNDESI NDERRIMI�� VW PASSAT CC 2.0 TFSI

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:51 Dyqani ,

MERCEDES BENZ CLS 63 AMG S 4MATIC V8, 585CV, 2015

59 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:48 Dyqani ,

S Class 320

9 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:47 ,

����Passat CC Fund 2013����

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:47 ,

Per Miq - VW CC 2015 Okazion!!!

11 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:46 ,

C class 300 OKAZION .

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 ,

Shes Volkswagen Jetta 2013 2.0 automat

6 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:25 ,

ML 270 Cdi 2005 final edition Super gjendje nderrohet !!!

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:18 ,

OKAZION PASSAT CC 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:12 ,

VW Passat CC•Viti 2009•2.0 Naft•Automat

8 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:53 ,

Volkswagen Passat CC R-Line

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:44 ,

Hummer H2 6.0 V8 benzin/gaz

15 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:42 ,

Mercedes E350 CDI Avandgard Full , 1 pronar vetem

11 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

Mercedes Ml320 naft Kamio Automatik Navi -09

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

SHES OPEL MERIVA VITI 2007 1,6 BENZINE AUTOMATIK

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:25 ,

Ford C-Max ,1,6 Nafte, 2007 Manual ,3700Euro

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:24 ,

Bmw 525 D Automat ��Facelift ���� 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:16 ,

Shitet Audi A6 2.7 cc

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:16 ,

Shitet Passat cc

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:15 ,

Shitet Audi A6 2.7 cc

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cc | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cc Cc Cc Cc Cc cc Cc Cc cc Cc

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione