C 220 cdi | Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina

Mercedes-Benz , 3924
BMW , 70
Audi , 66
Ford , 38
Toyota , 22
Opel , 16
Fiat , 15
Renault , 13
Peugeot , 8
Nissan , 6
Citroën , 6
Smart , 6
Jeep , 6
Volvo , 5
Honda , 5
Porsche , 5
Hyundai , 4
Lancia , 4
Mazda , 3
MINI , 3
Jaguar , 3
Saab , 3
Chrysler , 2
Seat , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Isuzu , 1
Hummer , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Bentley , 1
Tata , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe C 220 cdi,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj C 220 cdi Të gjitha | Makina | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

18 Pri 02:14
Linku:
,

C class 220 cdi

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:49
Linku:
Dyqani ,

Shitet C200 CDI okazion!!!

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Pri 15:34
Linku:
Dyqani ,

Mercedes Benz C-220

850 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 09:27 ,

❌SHITET C220 CDI*AVANTGARDE*/VITI 2001/AUTOMAT❌

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 ,

❌SHITET RENAULT KANGOO 1.5 TDCI/VITI 2002/MANUAL❌

25 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:26 ,

Mercedes Benz C Class 220 CDI 2008 AMG LINE FULL Automat

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 ,

MERCEDES E320 CDI 4-MATIC AVANTGARDE -08

7 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:25 ,

Mercedes benz c class

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:24 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE✅SAPOARDHUR NGA BELGJIKA✅PERFEKT

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 ,

MERCEDES C220 CDI///AMG-LINE 2008 AUTOMATIK✅GJENDJE PERFEKTE

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 Dyqani ,

MERCEDES C-CLASS 220 CDI NAFTE, VTI 2006, KAMBIO MANUALE

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 Dyqani ,

MERCEDES C-CLASS 220 CDI NAFTE, VITI 2008, AUTOMATIKE

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:18 ,

Mercedes - benz ����

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:18 ,

Smart ���� Automatike

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:18 ,

Mitsubishi ���� Automatike

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 ,

Suzuki ���� 4×4

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 ,

FIAT ���� IDEA

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:17 ,

Jaguar xf ����

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:17 ,

Mercedes C Class 220 CDI Elegance Automatik

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:17 Dyqani ,

MERCEDES C-CLASS 220 CDI NAFTE BLUETEC, VITI 2012,AUTOMATIKE

13 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:12 Dyqani ,

OKAZION SHITET C KLAS 220

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:12 ,

Mercedez Benz c klas 220 automat nafte

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:12 ,

Audi a7 3.0 nafte perfekte

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:12 ,

Volkswagen Pasat Automat dsg 2010

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 ,

Mercedez Benz c klas automat 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:10 ,

MERCEDES BENC C 220 EVO ...AUTOMAT

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:06 Dyqani ,

Mercedes Benz sw c 220 cdi Avantgarde viti 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:05 ,

BMW 320D AUTOMATIKE 2007

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:05 ,

C Class Avantgarde sw 2009, automat, 220 CDI, navi, 7300 €

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:03 ,

Shitet (ndrohet me makine + ) mercedes c class w 203 220 cdi

2 550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:03 ,

C CLASS 220 CDI AUTOMATIK 2005 I SAPOARDHUR ME TVSH

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

TOYOTA YARIS

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:00 ,

BMW X5 Twin Turbo Benzine

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 ,

Mercedes-Benz C-class 220 CDI

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Mercedes Benz • C Klas 220 • Avantgarde • 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:52 ,

Benz c klase 220 cdi.Avantgarde����

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:47 ,

C 220 cdi Avangard Super gjendje

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:45 Dyqani ,

Shitet merdedes benz eleganc C 220 cdi.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:44 Dyqani ,

OKAZION C CLASS 220 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

C klass 220 cdi viti 99

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:42 ,

C klas 204 220 cdi 2007 Automat

8 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:41 ,

Ford Kuga 2016 mundesi nderrimi

12 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 08:40 ,

Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:40 Dyqani ,

����OKAZION C CLASS ����

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:40 ,

Okazjon C class 220 cdi ELEGANC full

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:39 Dyqani ,

����OKAZION C CLASS 220 CDI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:38 ,

Mercedes Benz w211 E 280 Avangard Evo

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:34 ,

Mercedes C-220 Diesel. Manuale. Avantgarde. 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:34 ,

Mercedes Benz C-220 Diesel. Automatike.

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:32 Dyqani ,

Mercedes Benz C220 2008 AUTO PENTA

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj C 220 cdi | Të gjitha | Makina | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione