Benz | Pukë | Automjete | Makina

BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Benz,kategori Makina,ose vendndodhje Pukë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Benz Të gjitha | Makina | Pukë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

14 Pri 01:35 ,

Mercedes Benz 190 D

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Mar 02:00 ,

Benz 1500 euro

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 19:28 ,

Benz

2 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Dhj 20:54 ,

Mercedez Benz c.class 200 CDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Dhj 14:43 ,

Shitet Mercedez -Benz C-class 220

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Nën 21:38 ,

MERCEDES BENZ 240..VITI 1981 KAMBIO AUTOMATIK

3 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 22:09 ,

Mercedes Benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 12:07 ,

Benz c class

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:18 ,

Benz c 220 EVO

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 20:33 ,

Mercedes benz

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 16:21 ,

shitje

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 17:55 ,

BENZ 609

430 000 LEK

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 15:43 ,

Mercedes benz

550 LEK

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Tet 18:31 ,

Benz ML 270

8 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 22:32 ,

Benz c class 220

2 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Shk 01:37 ,

Mercedes-Benz C 220 Cdi Nafte Automat

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 13:47 ,

Mercedes-Benz

220 000 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Gush 19:55 ,

Benz

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 21:04 ,

Benz

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Maj 14:07 ,

Mercedes-Benz 270

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:15 ,

Mercedez Benz Avantgarde

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 15:10 ,

Okazion.shitet benz sllon.s.benzin gaz.automat

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 10:20 ,

Mercedes benz 200d

1 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 17:52 ,

Kamiocin Mercedes Benz

5 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Pri 23:28 ,

Mercedes benz kamjoncin

4 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 18:29 ,

Mercedez benz e class 200 ..89'

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 11:02 ,

Shitet per pjese

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 17:42 ,

Mercedes-benz E 250 dizel -97

2 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Benz | Të gjitha | Makina | Pukë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione