Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

1000 , 5
1300 , 3
Clubman , 36
Cooper , 776
Cooper D , 75
Cooper S , 281
Cooper SD , 19
Countryman , 90
ONE , 180
One D , 57
One First , 2

Gjej mijera njoftime per MINI ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 18:14
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion! Mini Cooper Countryman S

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 00:08 Makina , Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:41 Makina , Tiranë

shitet

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:36 Makina , Tiranë

Mini Cooper ONE

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:53 Makina , Elbasan

�� Mini Cooper Sd ��

8 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:51 Makina , Fier

Mini Cooper Clubman

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:14
Linku:
Makina , Tiranë

Okazion! Mini Cooper Countryman S

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:01 Dyqani Makina , Tiranë

MINI Cooper 1.6 S

3 420 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:20 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 17:01 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S 1.6 BENZINE VITI 2010 AUTOMATIKE

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 15:58 Makina , Fier

MINI COOPER INOCENTI. VITI 1977. 1.1 BENXIN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 13:51 Makina , Durrës

Mini coper 1.6 nafr

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 Makina , Tiranë

Mini Cooper S Countryman

11 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 12:48 Makina , Tiranë

Mini Cooper 2.0 Naft Automat Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 12:25 Makina , Tiranë

Mini Cooper viti 2010, Me defekt don motor mundesi ndrimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 10:39 Makina , Tiranë

Mini Cooper

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:33 Makina , Tiranë

MINI ONE D 1.4 NAFT VITI 2006

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:29 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COUNTRYMAN - AUTOMAT - 121.000 KM !!!

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 10:26 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN - 1.6 NAFTE - 2011 - 4X4

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:17 Makina , Mallakastër

MINI COOPER

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:15 Makina , Durrës

Mini cuper 1.4 nafte viti 2006 ne super gjendje motorrike

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Tet 13:44 Makina , Durrës

MINI CUPER GAZ+ BENZIN 2009

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 13:27 Makina , Tiranë

!!! MINI COUNTRYMAN !!!!!

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 12:35 Makina , Tiranë

shitet mini cooper 2010 automat okazion

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 10:02 Makina , Tiranë

Mini cooper s

7 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Tet 18:08 Dyqani Makina , Elbasan

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Tet 10:18 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2014•2.0 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 10:14 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2012•2.0 Naft•Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 09:05 Makina , Durrës

Mini Cooper

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 14:03 Makina , Lushnjë

Mini cooper diesel

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 10:53 Dyqani Makina , Tiranë

Mini Cooper COUNTRYMAN-1.6 Diesel-XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 09:16 Makina , Fier

�� Mini Cooper benzin+gaz ��

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 21:32 Makina , Tiranë

Shitet per arsye mos perdorimi

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
29 Sht 10:40 Makina , Tiranë

Mini cooper 1.6 benzin

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 14:36 Makina , Tiranë

Shitet MINI Countryman Cooper S

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 09:48 Makina , Durrës

Shitet [ kembehet ] mini coperD 1.4 diesel. Viti 2003.

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 13:52 Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman 1.6 Benzinë

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
25 Sht 11:57 Makina , Vlorë

Shitet Mini Cooper D Okazion!

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 10:07 Makina , Tiranë

Mini cooper b/g

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 09:48 Makina , Vlorë

Okazion Mini Countryman SD 4x4

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 15:00 Makina , Durrës

Mini Couper

1 500 EUR Çmimi me zbritje

23 Sht 10:56 Makina , Tiranë

Shitet mini cooper b/g

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 14:34 Makina , Tiranë

Mini cooper

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 11:01 Makina , Durrës

Mini Cooper S

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 13:34 Makina , Durrës

Okazzion

1 530 EUR Çmimi me zbritje

21 Sht 00:40 Makina , Tiranë

Mini One D

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 20:19 Makina , Shkodër

SHITET OKAZiON

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Nese jeni duke kerkuar per MINI ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej MINI ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI ne shitje ne MerrJep.al.


Shit MINI ne MerrJep.al


Nese keni MINI qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione