Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI Cooper S ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej mijera njoftime per MINI Cooper S ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI Cooper S nga modelet e ndryshme si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 17:05 ,

Mini Cooper Viti 2012 Benzin Automat 8800€

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:45 Dyqani ,

MINI Cooper 1.6 S

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:09 Dyqani ,

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:16 ,

Mini Cooper S 1.6 Benzine Nderrohet

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:50 ,

shes

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:50 ,

Okazjon

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 16:37 ,

mini cooper john cooper works

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 15:28 ,

Mini Cooper

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 13:55 ,

Mini Cooper S 1.6 supercharger, benzine/gaz

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 20:00 ,

Shitje

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Maj 17:47 ,

‼️‼️‼️Okazion‼️

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 05:17 ,

Mini cooper S

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 11:08 ,

MINI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Pri 17:50 ,

Shitet Mini Cooper S per arsye emigrimi

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 18:17 ,

Okazion 1850

1 850 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 12:15 ,

I diskutueshem

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 17:01 ,

MINI COOPER S AUTOMATIK

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Mar 22:44 ,

Mini cooper S 1.6 Gaz benzin fabrike

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 08:58 ,

Mini Coope S

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
27 Shk 18:58 ,

Mini S Automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 12:36 ,

Mini Cooper CabrioS

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 02:30 ,

2015 Mini Cooper F56 Automatik

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 01:05 ,

Shitje

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 18:44 ,

Shitet Mini Cooper S Countryman

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Jan 18:23 ,

MINI COOPER

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Dhj 16:18 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Dhj 10:24 ,

Mini cooper S 2.0 turbo

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Dhj 15:40 ,

MINI COOPER S

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 23:46 ,

Mini cooper S Stage 1

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 21:05 ,

type S stage 1 235ps

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 21:32 ,

shitet mini cooper S stage1

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 20:08 ,

Mini Cooper S

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Tet 22:25 ,

Shitet mini cuper

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Tet 19:17 ,

Kabrio

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Sht 19:08 ,

Shitet

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 12:58 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Sht 20:56 ,

OKAZION COOPER S

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 11:21 ,

shitet mini cuper s.

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 17:59 ,

mini cupers

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Korr 18:53 ,

OKAZION minicooper SUPER GJENDJE

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Qer 11:16 ,

Mini cooper

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Qer 15:16 ,

Mini coper

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Qer 01:53 ,

makina

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Qer 15:40 ,

Mini Cooper 2010 automat 1.6 super full

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Maj 12:26 ,

Mini Cooper S

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 16:03 ,

shitet

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Maj 15:51 ,

shitet

2 300 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Maj 15:12 ,

SUPER OKAZION VETEM SOT Mini Cooper S ose Nderrohet 2008

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Pri 18:11 ,

Shitet ose nderrohet mini cooper s automat

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Nese jeni duke kerkuar per MINI Cooper S ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Gjej MINI Cooper S ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI Cooper S me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI Cooper S nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI Cooper S ne shitje ne MerrJep.al.


Krijo njoftime per MINI Cooper S ne MerrJep.al


Nese keni MINI Cooper S qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione