Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

1000 , 5
1300 , 3
Clubman , 41
Cooper , 826
Cooper D , 82
Cooper S , 300
Cooper SD , 24
Countryman , 106
ONE , 193
One D , 55
One First , 2

Gjej mijera njoftime per MINI ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Dje 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 19:27 Makina , Elbasan

✅️ Mini Cooper Paceman ✅️

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 19:08 Makina , Durrës

Okazion mini cooper 1.6 naft super ekonomike

4 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:07 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 Makina , Tiranë

MINI COOPER 1.6 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:10
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Mini One viti 2006 1.6 16v 90cv

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Fier

Mini One 1.4 16v 95cv

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:17 Dyqani Makina , Fier

Mini Countryman 1.6 D

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:04 Makina , Tiranë

MINI NAFT 1.6

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:41 Makina , Tiranë

Mini Couper Clubman 1.5 benzin

19 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 11:38 Makina , Tiranë

Mini countryman 1.6 benzin individual Manual

7 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:29 Makina , Tiranë

Mini Cooper

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:43 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN 2013 BENZIN GAZ����

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:42 Makina , Durrës

SHITET MINI COOPER 1.6 AUTOMATIK NAFTE 2008

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 Makina , Elbasan

Mini Cooper S Automat 2008 1.6 Benzine -lexo pershkrimin-

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 Dyqani Makina , Tiranë

Mini cooper 1.6 nafte AUTOMAT

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2014•2.0 Naft•Automat

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:34 Makina , Durrës

Mini Countryman•Viti 2012•2.0 Naft•Automat

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:03 Dyqani Makina , Elbasan

Mini Austin 1000 viti 1981

3 300 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:34 Dyqani Makina , Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 14:40 Makina , Shkodër

Mini Cooper 1.6 Diesel

7 000 EUR

01 Qer 14:40 Makina , Shkodër

Mini Cooper 1.6 Diesel

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:43 Makina , Tiranë

MINI COPER COUNTRYMAN 1.6 DIESEL

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 21:05 Makina , Tiranë

Shitet -mundesi nderrimi mini kuper

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Maj 19:10 Makina , Tiranë

Mini Automat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
31 Maj 17:30 Makina , Tiranë

Mini Cooper Countryman S 1.6 automat

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 09:58 Dyqani Makina , Tiranë

Autoveture

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 09:34 Makina , Berat

Okazuon!! Mini cooper 1.6 nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 06:15 Makina , Fier

MINI COOPER INOCENTI. VITI 1977. 1.1 BENXIN

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Maj 21:14 Makina , Fier

Mini cooper AUTOMAT

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 13:07 Makina , Pogradec

Mini cooper

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Maj 18:39 Makina , Durrës

MINI CUPER GAZ+ BENZIN 2009

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Maj 13:21 Makina , Lushnjë

OKAZION!! Mini Cooper country 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:16 Makina , Fier

Okazion Mini Cooper Clubman

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 08:56 Makina , Durrës

U shit

2 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Maj 22:11 Makina , Durrës

Shitet Mini Cooper 1.6

2 699 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Maj 20:32 Makina , Tiranë

Shitet Mini Countryman 1,6 Nafte

670 000 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 12:15 Makina , Durrës

mini cooper OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

24 Maj 11:00 Makina , Elbasan

Mini Cooper

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 11:00 Makina , Elbasan

Mini Cooper

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 18:01 Makina , Tiranë

MINI COOPER - SPORT

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 13:55 Makina , Elbasan

Mini Cooper ClubMan 2008 1,6 tdi

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:40 Makina , Korçë

Mini Cooper

1 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 23:27 Makina , Tiranë

MINI CLUBMAN S

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Maj 21:55 Makina , Tiranë

Mini Cooper 1.6 Benzin-Gas

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Maj 14:18 Makina , Tiranë

Fresk tirane

2 500 EUR

17 Maj 18:28 Makina , Vlorë

Mini Cooper 1.6 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 15:38 Makina , Vlorë

Mini Cooper 1.6 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 17:04 Makina , Fier

Mini Cooper S

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 00:08 Makina , Shkodër

Okazion Mini 2016 Automat

8 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Nese jeni duke kerkuar per MINI ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej MINI ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI ne shitje ne MerrJep.al.


Shit MINI ne MerrJep.al


Nese keni MINI qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione