Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

MINI ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine

1000 , 7
1300 , 5
Clubman , 49
Cooper , 869
Cooper D , 90
Cooper S , 344
Cooper SD , 31
Countryman , 133
ONE , 213
One D , 62
One First , 2

Gjej mijera njoftime per MINI ne Shitje te perdorur apo te ri. Blej MINI me oferta te ndryshme ne GJithe Shqiperine. Shiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si MINI 1000, 1300, Cooper S, Cooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman, dhe shume te tjere. Blej apo shit makina te perdorura apo te reja ne MerrJep.al.Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

��2012 - MINI COOPER S Country ManALL4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar

Sot 00:54 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Durrës

MINI COOPER ONE 1.6-BENZIN AUTOMAT VITI 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:44
Linku:
Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

��2012 - MINI COOPER S Country ManALL4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:19 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

��SHITET/NDERROHET - Mini Cooper R56 S Turbo 211+HP��

4 800 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 23:09 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Pogradec

OKAZION Mini Cooper Cabrio 1.6 Benzine 2011 manuale

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

MINI COOPER S, 1.6 BENZINE TURBO, Viti 2008, automatike

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 22:37 Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

Mini Benzin Gaz

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Dje 22:17 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  One D  ·  Fier

Mini Cooper D Kabrio

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 20:58 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Mini Cooper Countryman All 4 2.0 Diesel

9 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:58 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Mini Cooper S Countryman

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 20:32 Makina  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Tiranë

Mini cooper countryman D 2.0

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 Makina  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Tiranë

Mini Cooper SD Okazion

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 18:13 Makina  ·  MINI  ·  1000  ·  Tiranë

SHITET MINIBUS IVEGO 26+1 VITI 2004

15 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 18:13 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

Mini Cooper 2006

2 800 EUR

Dje 18:03 Makina  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Tiranë

MINI COOPER S KAMBIO AUTOMAT MOTOR 2.0 NAFTE

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:13 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Tiranë

MINI COOPER D OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:13 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Fier

SHITET MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 17:13 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Lushnjë

OKAZION MINI COOPER D

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 11:08 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Fier

Mini Cooper D 1.6 D 136CV Viti 2016

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:06 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Mini One 1.6 16v 90cv

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 11:05 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Fier

Mini One 1.4 16v 95cv

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:03 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Mini cooper countryman

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:43 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Durrës

SHITET MINI COOPER COUNTRYMAN BENZINE + GAZ����

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Dje 08:40 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

MINI COOPER COUNTRYMAN 1.6 BENZIN+GAZ

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:13 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

MINI COPER 1.6 2009 ����

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 20:09 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Mini Cooper S

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 18:58 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

MINI CUPER GAZ+ BENZIN 2009

4 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 17:00 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Mini Cooper Countryman D

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Pri 13:44 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Korçë

Mini Coper S .1.6 .lpg

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 11:30 Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Tiranë

Shitet Minicooper ❌9400❌

9 400 EUR

15 Pri 11:22 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  ONE  ·  Tiranë

MINI ONE

3 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
15 Pri 10:47 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Durrës

MINI COOPER CLUBMAN OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 10:46 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Elbasan

SHITET MINI COOPER CLUBMAN

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
15 Pri 10:46 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Clubman  ·  Tiranë

OKAZION MINI COOPER CLUBMAN

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
14 Pri 23:02 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

Mini Cooper Countryman S 1.6 automat

7 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 20:22 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Shitet ose nderrohet me makine te madhe

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Pri 16:31 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Korçë

Shitet Mini cooper S

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 19:19 Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Durrës

Mini

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 13:19 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Shkodër

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Pri 13:18 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Tiranë

MINI 1.6 Benzin -gaz Countryman super okazion

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 10:51 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

MINI COOPER AUTOMAT

6 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 10:17 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Durrës

Mini Cooper 1.6 per pjese

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Pri 10:12 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Durrës

Shitet Mini Cooper per pjese

1 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 19:16 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Cooper S  ·  Tiranë

Shitet Mini Cooper S 2002 mundesi nderrimi me pick up

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Pri 23:40 Makina  ·  MINI  ·  Cooper D  ·  Shkodër

Mini cooper

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 19:30 Makina  ·  MINI  ·  Countryman  ·  Sarandë

Mini countryman 1.6 naft

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 17:44 Makina  ·  MINI  ·  Model tjetër  ·  Shkodër

0684462673

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 15:55 Makina  ·  MINI  ·  Cooper SD  ·  Tiranë

Mini Cooper Countryman SD 2.0 Naftë

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:31 Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Durrës

❌❌SHITET/❌❌NDERROHET❌❌

2 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:13 Auto sallon Makina  ·  MINI  ·  Cooper  ·  Tiranë

MINI COOPER, VITI 2008, AUTOMATIKE, MOTORR 1.6 NAFTE

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar

Nese jeni duke kerkuar per MINI ne shitje, kjo eshte kategoria e duhur per ju. Shiko njoftimet dhe gjej ofertat me te mira ne MerrJep.al.


Blej MINI ne shitje


Eksploro njoftimet ne MerrJep.al dhe gjej MINI me çmimet me te volitshme. SHiko njoftimet per MINI nga modelet e ndryshme si: MINI 1000, 1300, Cooper S, C ooper D, Countryman, One, One D, One First, Clubman dhe shume te tjere. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej oferten ideale per ju. Blej MINI ne shitje ne MerrJep.al.


Shit MINI ne MerrJep.al


Nese keni MINI qe deshironi te shisni, krijoni njoftime ne MerrJep.al shpejt dhe leht dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve.


Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione