Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz C 220 Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:53
Linku:
Dyqani Makina , Elbasan

Shitet c class 220 motorr evo viti 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 08:20 Makina , Elbasan

Okazion W204 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 Makina , Elbasan

C220 2012 Automat

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

Shiten disqe goma

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C 220 Cdi Automat 2007 Look Amg

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:33 Makina , Elbasan

Mercedez Benz C 220 Cdi Automat 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:27 Makina , Elbasan

OKAZION SHITET NDERROHET MERCEDES BENZ C220 Bluefficiency

6 599 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:14 Makina , Elbasan

Mercedez c220

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 Makina , Elbasan

C220 Automat Viti 2011(Amg Line)(FULL)

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Makina , Elbasan

Benz C Class 220

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:09 Makina , Elbasan

Shitet per arsye emigrimi.

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:53 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet c class 220 motorr evo viti 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet mercedez benz i sapo ardhur nga Franca automatik

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:18 Makina , Elbasan

shitet c class

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:02 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT 2005

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:58 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:53 Makina , Elbasan

SHITET MERCEDES BENZ C KLAS 220 AUTOMAT

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:27 Makina , Elbasan

C class 2012 Okazionn

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:28 Makina , Elbasan

Kamer origjinale per c klas

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:31 Makina , Elbasan

C 220 BLUEFFICET/AVANTGARDE /AUTOMATIK 7G /DISKTRRONIK

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:11 Makina , Elbasan

C 220 nafte viti 2009 automat avangard

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 23:44 Makina , Elbasan

Shitet C-class Mercedes Benz w204

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 20:34 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 20:34 Makina , Elbasan

Okazion

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 18:22 Makina , Elbasan

C 220 /BLUEFFICENT /AVANTGARDE/AUTOMATIK 7G FULL OPSIONE

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 22:58 Makina , Elbasan

Shitet-nderrohet okazionnn

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 15:07 Makina , Elbasan

C 220 full option

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 11:28 Makina , Elbasan

Mercedes Benz dizel 2009 automatike 234000 km

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:33 Dyqani Makina , Elbasan

Mercedes Benz C class 220 cdi Avantgarde

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 09:41 Makina , Elbasan

Mercedes C-220 Naft 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:06 Makina , Elbasan

C 220 nafte automat

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 07:03 Makina , Elbasan

C 220 naft automat sport edition

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz c 220

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:52 Makina , Elbasan

Mercedes Benz C Class 220

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 09:05 Makina , Elbasan

C 220 BLUEFFICENT / AMG /SUPER FULL OPSIONE

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:25 Makina , Elbasan

❎️OKAZION❎️ c klas 2009 atomat F1 TIMON 5700€

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 10:24 Makina , Elbasan

shitet mercedes benc viti 2008 luk 2012

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 08:50 Dyqani Makina , Elbasan

Shitet cklas viti 2008 motorr 220 automatik

6 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 23:39 Makina , Elbasan

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 00:51 Makina , Elbasan

Mercedes Benz Evo Avant-garde C class 220 nafte

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 19:30 Makina , Elbasan

Mercedes Benz

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 20:31 Makina , Elbasan

C 220 cdi automat super gjendje perfekt nga Zvicra!

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:05 Makina , Elbasan

Shitet

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Mar 08:35 Makina , Elbasan

mercedes benc 203

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 01:24 Makina , Elbasan

Mercedes benc

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 15:58 Makina , Elbasan

Shitet Mercedes-Benz C clas 220 nafte 2013.

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 14:43 Makina , Elbasan

12500€ C220 Cdi (full opsion)

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 23:21 Makina , Elbasan

C clas okazion

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 19:13 Makina , Elbasan

Shitet ose nderrohet

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 11:02 Makina , Elbasan

SUPER OKAZION Mercedes Benz w203 C280 4Matic

4 899 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 22:38 Makina , Elbasan

C220 CDI AMG LINE

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz C 220 | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione