Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Mercedes-Benz 270 Të gjitha në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Sht 19:02 Makina , Shkodër

Cdi

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Sht 19:04 Makina , Shkodër

Okazion Evo 3500€

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Gush 13:04 Makina , Shkodër

ml 270 super gjendje

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 12:50 Makina , Shkodër

benc e class

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 23:45 Makina , Shkodër

Shitet Mercedez Benz Evo

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 22:38 Makina , Shkodër

Shitet Mercedez Benz Evo

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 10:30 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 12:36 Makina , Shkodër

sprinter

9 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 21:35 Makina , Shkodër

E class 270

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 18:21 Makina , Shkodër

ML 2070

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 00:45 Makina , Shkodër

ML 270

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 19:46 Makina , Shkodër

E class 270

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:51 Makina , Shkodër

Benz E 270cdi

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 23:15 Makina , Shkodër

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 09:55 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes benz e class 211

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 12:02 Makina , Shkodër

Makina shitet

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 18:44 Makina , Shkodër

E Klasse 270 Automatik i ardhur nga gjermania shitet komplet

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 04:19 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes Benz 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 08:15 Makina , Shkodër

OKAZION Shitet Benz E-Class 2.70 Nafte automatik. Full Letra

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Dhj 20:49 Makina , Shkodër

Mercedez Benz E class 2.7

4 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 19:42 Makina , Shkodër

Shitet Mercedes-Benz c-class

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Nën 14:32 Makina , Shkodër

Shitet

1 500 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Nën 11:46 Makina , Shkodër

Mercedes-Benz C class

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 01:26 Makina , Shkodër

ML per pjese

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Nën 19:37 Makina , Shkodër

benz ml

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 13:28 Makina , Shkodër

c 270

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Tet 06:31 Makina , Shkodër

Shitet E class 4000€

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 16:46 Makina , Shkodër

MERCEDES BENZ ML270.

1 800 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 10:12 Makina , Shkodër

E class 270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 10:01 Makina , Shkodër

Mercedes Benz 270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 13:36 Makina , Shkodër

Shitet Benz 270 AMG

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 13:34 Makina , Shkodër

Shitet E class

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Gush 13:44 Makina , Shkodër

Ml270 okazion shitet ose ndrrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 10:53 Makina , Shkodër

Shitet ML 270

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 23:32 Makina , Shkodër

Mercedes benz

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 14:02 Makina , Shkodër

E class 270 Automat

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 12:37 Makina , Shkodër

Mercedes benz CLK 270

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 09:33 Makina , Shkodër

e class 270 cdi automat

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Maj 17:20 Makina , Shkodër

Mercedes benz

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 21:35 Makina , Shkodër

Mercedez Benz

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 09:22 Makina , Shkodër

E class avantgard panoram

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 08:35 Makina , Shkodër

Mercedes e class panoram

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:06 Makina , Shkodër

11111

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:52 Makina , Shkodër

mercedez benz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 20:05 Makina , Shkodër

Mercedes E

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 18:08 Makina , Shkodër

Benz mercedes

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 22:53 Makina , Shkodër

Shitet ose nderrohet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 18:58 Makina , Shkodër

E class katerfenersh

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 10:02 Makina , Shkodër

Shes ML 270 automat 3800€

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 13:57 Makina , Shkodër

Mercedes e270

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Mercedes-Benz 270 | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione