Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Të gjitha në Fier

Aerostar , 1
B-Max , 3
Capri , 2
C-Max , 237
Courier , 4
EcoSport , 3
Escape , 6
Escort , 34
Explorer , 5
Express , 1
F 150 , 2
F 250 , 9
Fiesta , 781
Flex , 1
Focus , 1459
Fusion , 121
Galaxy , 159
GT , 1
Ka , 44
Kuga , 42
Maverick , 5
Mondeo , 116
Mustang , 7
Probe , 1
Puma , 1
Ranger , 20
S-Max , 29
Streetka , 2
Taurus , 1
Tourneo , 25
Transit , 245
Windstar , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Ford | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:05 Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

FORD FIESTA

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium 1.6 Diesel 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 Makina  ·  Ford  ·  Galaxy  ·  Fier

SHITET FORD GALAXY 6+1, BENZIN +GAS

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Online
Dje 20:47 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus BENZINE//GAS (BRC)

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:27 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta ���� 2010

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 18:20 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet/Nderrohet *Ford-fokus 1.6 Gaz/Benzinë 2011*

4 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:58 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 BENZIN-GAZ 2009✅

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:57 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

✅1.4 NAFTE 2009✅

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 14:53 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

✅1.6 NAFTE 2008✅

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 13:25 Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Fier

Ford S Max-2.0 Diesel-2007-Sapo Ardhur-Panorama-7 VENDE

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:35 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

ford kuga

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 11:48 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Fier

Ford Ranger Everset

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:30 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 1.8 BENZIN 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:23 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 5p viti 2011 Titanium 1.4 tdci 68cv

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:18 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta 5p viti 2013 1.5 tdci 75cv

6 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:17 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Mondeo  ·  Fier

Ford Mondeo titanium viti 2009 2.0 tdci 140cv

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2010 1.2 benzin 82cv

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fier

Ford Fiesta viti 2009 1.4 tdci 82cv

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:16 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Ka  ·  Fier

Ford Ka viti 2009 1.3 cdti

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford kuga Titanium 4WD viti 2017 1.5 Ecoboost 120cv

14 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

Ford kuga 4wD Titanium viti 2010 2.0 tdci 163 cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 10:00 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Fier

▫️Ford Kuga Titanium 4WD ▫️viti 2014

12 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C Max Titanium viti 2008 1.6 tdci 90cv

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium viti 2009 1.6 tdci 90cv

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw ▫️viti 2008 ▫️1.6 tdci 90cv

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw viti 2012 1.6 tdci 115cv Titanium

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw viti 2011 1.6 tdci 115cv Titanium

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:42 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus sw viti 2018 1.6 benzin-gas120cv

9 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max viti 2009 1.6 tdci 90cv Titanium

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max Titanium 1.6 tdci 116cv

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  S-Max  ·  Fier

Ford S -Max 2.0 tdci 163cv

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:39 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus Titanium viti 2010 1.6 tdci 90cv

4 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Connect viti 2016 1.5 tdci 120cv

11 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Fier

Ford Transit Courier viti 2016 1.5 tdci 75cv

8 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:37 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Courier  ·  Fier

Ford Transit Courier viti 2016 1.5 tdci 75cv

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fier

Ford Transit Coustom viti 2017 2.0 tdci 130cv

16 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:32 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

����Ford Focus����

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
Dje 09:26 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

FORD FOCUS 1.6 NAFT 2007 SUPER GJENDJE

2 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:24 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford focus 1.6 tdci Ghia ����

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 09:22 Auto sallon Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford focus 1.6 tdci Titanium 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Online Shitësit të Besuar
Dje 08:18 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Shitet Ford Focus Sport

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 06:50 Makina  ·  Ford  ·  Ranger  ·  Fier

Ford ranger 4x4 viti 2009

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 21:38 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

Ford Fusion

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 21:10 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.6 Naft 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 21:09 Makina  ·  Ford  ·  Focus  ·  Fier

Ford Focus 1.8 Nafte 2010

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Maj 20:01 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max 1.8 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 18:47 Makina  ·  Ford  ·  C-Max  ·  Fier

Ford C-Max

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 15:16 Makina  ·  Ford  ·  Fusion  ·  Fier

FORD FUSION 1.4 NAFT

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Ford | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione